Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érhetném el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy közeledjen hozzám testileg?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, ő 25. Már 7 randink volt, de hozzám sem ér egy ujjal sem, búcsúzáskor is mindig én adok neki két puszit.


Kedvel, azt gondolom. Már a második randi óta fel is hív időnként telefonon, ebből gondolom, hogy valamit azért csak akar tőlem. De nem bókol, és tényleg hozzám sem ér.


Nem azt mondom, hogy már a 3. randin az ágyban kellett volna lennünk, de mivel nagyon tetszik, és megszerettem, jól esne már, ha megcsókolna, vagy megfogná a kezem.


Komoly kapcsolatom még nem volt. Anyukám azt mondja "úgy kell viselkedni", hogy érezze, hogy közeledhet. Azt hogyan kellene? Az nagyon rosszul venné ki magát, ha megmondanám neki, hogy megfoghatná a kezem? Vagy ha először én közelednék hozzá? Ti mit tennétek?


2011. jún. 18. 11:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én 26 éves pasi vagyok!

Gyenge utalásokra nekem is szükségem van hogy biztosra mehessek és ne süljek fel ,mert büszke ember vagyok!De tudod vannak müzli emberek akik nem mernek meglépni az első lépéseket ,őnáluk elkél a segítség rendesen és ott talán nem is gond ha nő kezdeményez!

Sok sikert!

2011. jún. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
"Utalás a 7. randin?:O" - Ezzel mi a baj?
2011. jún. 18. 11:22
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a 7 randival csak az a gondja hogy még mindig egyhelyben toporogtok...
2011. jún. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Miről beszélgettetek 7 randin keresztül, hogy csak egy utalás erejéig merült fel, hogy volt-e már komoly vagy hosszabb kapcsolata. Lehet, hogy ez nem is randi volt idáig?
2011. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ezt miért furcsálljátok. Én kifejezetten nem is szeretek például az ismerkedés fázisában exekről beszélgetni. Ha jól érzetük magunkat eddig egymással, és volt sok beszédtéma az exen kívül is, akkor ezzel semmi gond nincsen szerintem.


Sokat beszélgettünk jövőbeli tervekből, eddigi egyetemi, középiskolás évekről, barátokról, családról, a másik hobbijairól, érdeklődéséről.

2011. jún. 18. 11:34
 16/23 anonim ***** válasza:
Akkor ti most jót barátkoztok! Az nem az exekről beszélgetés, hogy megtudjátok egymásról, hogy volt-e már hosszabb kapcsolata az életében. Úgy látszik, olyan témát sem érintettetek, ami úgy közelebb vinne titeket egymáshoz.
2011. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De hát a fentiek témák önmagukban nem tudnak egymáshoz közelebb vinni? Tényleg érdekel ez is, mert randizásban, ismerkedésben sincs sok tapasztalatom.
2011. jún. 18. 11:43
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem simán kimondhatod öszintén, hogy szeretnéd ha közeledne és nem harapsz :)
2011. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hát csókold meg te, ilyen egyszerű:)

21f

2011. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

Rávenni erőszakkal nem fogod,de ha érzi hogy benned igazán megbízhat akkor minden simán fog menni:).

Onnan fogod tudni hogy keresi veled az apró kapcsolatokat mint pl. szemedbe próbál nézni,ha valamit eggyüt írtok és összeér a könyökötök nem rántja el az övét....

Az a jó ha ismered a másikat,de nagy előny igazán csak akkor lesz ha önmagadat már megismerted

2011. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!