Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt életetek legfantas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek legfantasztikusabb randija?

Figyelt kérdés
Pontosabban az érdekelne, hogy mitől volt számotokra a legjobb. Mit csináltatok, hova mentetek, mikről beszéltetek, stb.
2011. jún. 20. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem minden randi izgalmas szinte, viszont fantasztikusnak azokat nevezném, ahol rögtön valami közös élménnyel indítottunk. Pl elemntünk együtt kirándulni, strandolni, aquaparkba, kalandparkba, vidámparkba, állatkertbe, bárhova. 21 éves vagyok, tehát már nem gyerek, de én az ilyen randikat imádom. Ilyen helyeken rögtön kicsit összekovácsolódunk, kiderül a másiknak mik a gyengeségei, miket szeret nagyon. Nekem pl fontos hogy az ilyen helyeket a párom is szeresse és ha ő is élvezetből van ott, nem csak azért mert én elrángattam akkor iszonyatosan jó randik tudna kikerekedni belőle.
2011. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a jelenlegi barátommal volt a legjobb randim... vagyis inkább évfordulót ünnepeltünk. :) Ezért elmentünk egy kis faluba, hogy majd megvacsorázunk a szüleinél és utána együtt töltjük az estét... Ez volt megbeszélve, de teljesen mást kaptam. :)

Azt mondta, hogy vacsora előtt menjünk el sétálni. Kimentünk a tóhoz (ahol rengeteg szerelmes hattyúpár volt). Ott egy fa tövében meg volt terítve egy pokrócon. Örültem a meglepetésének, de ez még semmi... Ott szépen kettesben megvacsoráztunk és együtt néztük a naplementét. Miután lement a nap szépen meggyújtotta a gyertyákat beszélgettünk és hirtelen annyit mondott, hogy: kérdezni akarok valamit! ÉS hát ott a fa alatt, a szerelmes hattyúpárok mellett megkérte a kezem. :)

2011. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!