Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin voltam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Első randin voltam egy lánnyal, amit a végén mondott mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Társkeresőről vettem fel a lányt, beszéltünk kb 5 sort MSN-en és elhívtam moziba (nyertem 2 jegyet ,részletkérdés)

Szinte egyből igent mondott el is jött a mai nagy nap és nekem nagyon megtetszett a lány ezalatt a délután alatt :)

Tegnap még azt mondta magáról, hogy nagy ideges típus, de ma egyáltalán nem tűnt annak, rá is kérdeztem , hogy ez én miattam van-e és azt válaszolta, lehet , hogy én vagyok rá ilyen nyugtató hatással .

Beültünk megnézni a filmet (Karib 4-et néztük ,mert arra nyertem a tiszteletjegyet), közbe nem tudtam megállni , hogy ne beszélgessek vele .Ez alatt az idő alatt mosolygott végig, mondjuk az is igaz, hogy nem tudtam folyamatosan szóval tartani meg kérdezgetni(nem akartam faggatni)és néha volt 1-2 perces kínos csend :S.

Végig bókolgattam neki és sokszor mondta, hogy aranyos vagyok :)

Amikor kijöttünk a moziból megkérdeztem, hogy lenne-e kedve valamit még csinálni ?

De mennie kellett az öcséért az oviba és nem tudott maradni(ezt már előtte is mondta, úgy lett időzítve a mozi is, hogy jó legyen).

Elmentünk a buszhoz amivel megye haza végig kézen fogva és megkérdeztem, hogy lesz-e legközelebb?

Azt válaszolta, hogy majd meglátjuk még beszélünk MSN-en és alakul.Visszakérdezte, hogy én szeretnék-e legközelebbet?Igennel válaszoltam.

Na a kérdésem igazán az lenne , hogy szerintetek lesz-e legközelebb ?

én 23 ő 18(lassan 19) ha fontos .

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 21. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem lehet belőle valami ;)

Aranyos az egész story.

20/L

2011. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
lesz:)
2011. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bix ***** válasza:
100%
a talán az általában igen:D
2011. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész olyan aranyos :)

Biztosan lesz legközelebb ^^

2011. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem biztos vagyok benne, hogy lesz! Amúgy tényleg aranyos sztori.
2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Mikor megláttam elsőnek azt gondoltam,hogy ez én vagyok csak lányba :D

Szerintem egy kicsit hasonlít rám külsőre :)

2011. jún. 21. 16:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát hamarosan megtudod, ha beszéltek MSN-en! :)

Amúgy tök aranyos a sztori! Ha sikerül, akkor sok boldogságot!

20/L

2011. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Azért ezt ne mond Neki a legközelebbi randin.
2011. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Végre egy srác,aki kreatív és nem rinyál,hogy nincs barátnője.Remélem összejön!22/F
2011. jún. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
én is remélem összejön, de nem élem bele nagyon magam nem akarok nagyot esni pofára :)
2011. jún. 21. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!