Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélni szerettem volna interneten egy lánnyal, aki köszönés nélkül annyit mondott, ha nem ismerem töröljem. Mitől ilyen zárkózott egy ember?

Figyelt kérdés

Illedelmesen bemutatkoztam, hozzátettem hogy örülök hogy megismerhetem. Ő csak annyit válaszolt, ha nem ismerem akkor töröljem.

Külső alapján sem tudott ítélni, mivel képet nem látott rólam. Miért vannak olyan emberek, akik ennyire zárkózottak?

Csak ismerkedni szerettem volna.

Talán bennem van a hiba, és be kéne érjem annyival, ami körül vesz a való életben?

Az internet használhatatlan eszköz egy kapcsolat építésre?

(Nem párkapcsolatra gondolok, egy egyszerű kiindulásról van szó. Például jókat beszélgetni, aztán később találkozni)

Bennem van a hiba ? Esetleg arrogáns lenne ? Vagy egyszerűen amint fogalmaztam, az internet egy kapcsolat elindítására alkalmatlan ? (Nem azonnali dolgokra gondolok, baráti kapcsolat kiépítése, majd találkozás után esetleg fokozatosan több)

Talán alacsony érzelmi intelligenciával rendelkezik az olyan illető, aki ilyen zárkózott vagy esetleg magasabb?

Minden esetre az az egy mondata engem sok órán keresztül elgondolkodtat. Neki csak egy mondat, és folytatódik tovább az élet. Nekem hosszas töprengés, csalódással.

17 / F


2011. júl. 4. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ember, nem mindenki szeret FB-n ismerkedni, és bejelölni új embereket, mert ki tudja melyik adatodat haszánlják fel ellened, meg a képeidet meg stb stb, jogos a félelmük.

szóval ne keseredj el ez miatt :)

2011. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a szituáció olyan, mint a házaló ügynök:

1. te akarsz tőle valamit

2. ő nem akar tőled semmit

---> ebben a helyzetben ő sokkal magasabb értéket képvisel


tehát megteheti, hogy bunkón elküld a p*csába, ahogy az ügynökökre is néha rácsapja az ember az ajtót

2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha még képet se látott rólad, akkor akármilyen perverz is lehetsz... van, aki egyszerűen fél az ilyentől. Vagy rossz tapasztalat miatt, vagy alapból. Én neten ismertem meg a mostani barátomat, és én egyből elhittem, hogy az aki, de a környezetem nagy része eléggé csodálkozott ezen.
2011. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ismeretlenül én is elküldtelek volna, én sosem ismerkedem interneten. ha annyira tetszik, akkor igazán megtisztelhetnéd annyival, hogy személyesen mész oda hozzá.
2011. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Melyik klienst használtad? Meg nem teljesen értem azt, hogy "törölni". Ha fészbúk, vagy hasonló, akkor be kellett jelölnöd, neki meg el kellett fogadnia, hogy egyáltalán törölhesd, de akkor meg miért fogadta el? MSN dettó.


Amúgy sajnos vannak még olyan emberek, akik nem elég érettek az internet használatára, és minden egyes jelenlét mögött valami perverz elrabló-megerőszakoló-pedofil-rémeket látnak, és végletesen elzárkóznak bármiféle interakciótól, és azt szajkózzák, hogy az internet tele van ilyenekkel. Az, hogy sem ők, sem az ismerőseik nem tapasztaltak ilyet, nem zavarja őket.


A sok hasonló paranoiásnak üzenem:

[link]

[link]

2011. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 17 éves normális fiú vagy, menj és ismerkedj a valóságban. Az emberek többsége nem szereti, ha idegenek jelölgetik be, próbálnak "ismerkedni".

Valóban, ez olyan, mint a házaló ügynök esete.

2011. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Örülj neki h egyáltalán bármi választ kaptál tőle, úgy h nem is ismer... Van egy srác, akivel élőben néha jót beszélgetek, de hiába indítok bármi interakciót felé fbn, semmi visszajelzést nem küld, pedig ismer... Na mindegy. A lényeg h legalább egyértelmű választ adott és nem hagy reménykedni. Csak azt tudom mondani, amit nekem mondtak ( am egy olyan ismim, akit neten ismertem meg véletlenül:) : hagyd a fenébe, ha már most ilyen...

Ugye milyen igazságtalan: mi hiába vagyunk valakivel jofejek, a kedvesség attól még nem lesz kölcsönös...? :)

15/lány

Remélem segítettem! Fel a fejjel! :)

2011. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nos én az elmúlt pár hónapban iszonyat nyitott voltam néhány ember felé, lehet vannak még nálam is nyitottabb emberek, de most először életemben tényleg nagyon nyitott voltam, nem zárkóztam el, és többször próbálkoztam, végül mégis zárt ajtókat kaptam csak. Volt egy pasi, aki azokkal a lányokkal egyel különösen, akik haverjai/haverja, nagyon jól el tudott hülyülni, de velem (talán mert tudta, hogy tetszik) nem poénkodott, sőt, bár tényleg azonos volt az érdeklődési körünk, lehetett volna velem beszélgetni, és én kezdeményeztem folyton folyvást mégis nagy ívben....és még a többiek is, nem tudom hol rontottam el, vagy mit, de más társaságban kevésbé voltam nyitott, közvetlen, mégis, vagy ennyire, vagy még inkább megszerettek, pont azok, akiket meg én tényleg nagyon megszerettem, már első pillanattól kezdve úgy éreztem szimpatikus vagyok nekik, és ők is nekem, nem nyitottak felém, majd mikor egyszer ráírtam neten a srácra, hát nem válaszolt semmit, másnap közölte, későb már nem voltam fent, jah, de aztán mikor újra ráírtam, és nem válaszolt rögtön leesett, hogy hazudott. Nem értem, miért nem lehetett velem jóba lenni, nem férjjelöltnek tartottam, csak szimplán megszerettem, de nem, mint pasit, csak, mint embert, és tetszett. Én sem szeretem, ha valaki rámzúdítja az imádatát, és rajong felém, mert az ijesztő, nade, ha valakinek bejövök, és normálisan kezeli a dolgokat az nem baj, nem is értem, hogy útálhat ennyire, hogy mégcsak emberszámba sem vesz, levegőnek néz...:S

Bocsi, hogy hosszú lett, de tudd, nem vagy egyedül.

20/L

2011. júl. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

18:54 velem ugyan ez van!:

és az előbb elírtam 21/L...:S

2011. júl. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs rólad kép, én egyből azt gondolnám, hogy azért nem tettél fel magadról, mert nincs önbizalmad. Kisugárzás nélkül (ilyen régimódi dumával) elég nehéz bárkit felszedni... pláne neten... én pl. tartok a beteg állatoktól. :)
2011. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!