Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez lehetséges? A többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehetséges? A többi lent

Figyelt kérdés
van egy fiú, akivel neten szoktam beszélgetni.amikor vele beszélek mindig jó kedvem lesz. mindig megnevettet, és tök jól elbeszélgetünk egész nap. ha épp nem beszélek vele, akkor elég sokszor gondolok rá. és álmodni is szoktam vele. lehet, h szerelmes vagyok belé? ( bocsi hogy ideirtam, de nem tudtam hová tenni )
2011. jún. 21. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hú mintha én írtam volna ki ezt a kérdést:D Én is tökre így érzek egy srác iránt, és ugy érzem, hogy szerelmes vagyok:)szóval szerintem lehetséges. Mióta beszéltek?találkoztatok már?
2011. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már több mint 1éve, de még sajnos nem találkoztunk :|
2011. jún. 21. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor minél gyorsabban hozz össze vele egy randid :) ha szerelem nem is de egy bizonyos foku vonzodás már kialakulhatott!
2011. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, meg ő is olyanokat ír, h "szeretlek ♥" meg ilyenek, de olyan rossz mikor látom, h más lányoknak is ír :/
2011. jún. 21. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez már durva, mi is 1 éve beszélünk és nem találkoztunk:D De, ha más lányoknak is írja, akkor nem tudom:S talán beszéld meg vele, ha zavar.
2011. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálam ugyan ez van :D már 1 éve dumálunk szinte minden nap 3-4 órát, de még képet se láttunk egymásról :D
2011. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mi már láttunk képet is 1másról, meg mindig irja,h szép vagyok. de én nem merem megkérdezni, mi van, ha csak barátként tekint rám?! utána nem mernék neki írni soha többet
2011. jún. 22. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!