Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mackós pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mackós pasi csak molett lánnyal jöhet össze, de a molett lányok is csak a vékony/izmos pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sose lesz egy csinos átlagos testalkatú barátnőm, de azok akik nem ilyenek még azok is elutasítanak. Csomó molett lányt látok vékony izmos pasival, de fordítva mint ha ez nem létezne.

Nem rég kaptam megint egy visszautasítást, mert hogy nem vagyok az esete mert ő a nagyon izmos kopasz pasikat kedveli. Pedig a csaj volt vagy 80 kiló.

A csajok miért válogathatják meg kivel járnak, a pasik miért nem?


2011. jún. 22. 14:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Én érdeklem a nőket, és bárkit megkaphatok: IGEN, van egy stílusom: IGEN, te érdekled a nőket: NEM, van normális stílusod: NINCS CSAK BESÉRTŐDSZ...


Ha jó nőt akarsz legyél gazdag, vagy fogyj le. Tanács, leszarom mit csinálsz, nem az én életem.

2011. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Hát nem én kezdek itt nagy betűkkel írni mint aki meg lenne sértődve hanem te.

Látod ez szomorú hogy te úgy érzed hogy jogodban áll a másik orra alá dörgölni hogy te jobb vagy.

Nem vagyunk egyformák, nem ugyanaz a személyiségünk, nem ugyanazt éltük/éljük át, nem tudom miért hiszed azt hogy csak úgy beszólogathatsz a másiknak.

Nem jövök be a csajoknak ez lehet igaz, tudnék változtatni is, és fogok valószínűleg, de nem várok arra hogy a csajok csak a testemért szeressenek.

Nincsenek nagy elvárásaim, nem képzelem azt hogy egy vékony csinos csaj összejönne velem, és én ezt elfogadom. Magamhoz hasonló nőket keresek, egyetlen kritériumom hogy nálam azért legyen vékonyabb.

Nem tudom miért kell olyannak lennem mint neked, és te miért érzed fontosnak hogy bebizonyítsd hogy jobb vagy. Számomra ez szánalmas, én nem sértődtem meg, te igen.

2011. jún. 22. 18:55
 13/16 A kérdező kommentje:
Jaj ezt elfelejtettem, mi az hogy nincs stílusom? Honnan ismersz, tényleg nem értelek. Még ha be is sértődtem volna ahogy azt te állítod, annak semmi köze a stílushoz. Nem tudom mi benned ez a bizonyítási vágy, hogy jobb vagy de ne rajtam éld ki. Elhiszem hogy jobb vagy csajok terén, hogy jobban nézel ki, de stílus? Ne nevettess ennyire te se lehetsz beképzelt.
2011. jún. 22. 18:57
 14/16 anonim ***** válasza:
Lenne stílusod, lenne csajod, a nagybetűk pedig a nyomatékosítást szolgálják, sajnálom, hogy ez számodra felfoghatatlan, és értelmezhetetlen.
2011. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nyomatékosítani lehet nagybetűk nélkül is, de nem tanítom inkább a fogalmazást mert biztos bennem is lehetne hibát találni.

Szóval neked van stílusod, még is le kellett fogynod hogy szerez csajt? Teljesen logikus.

2011. jún. 22. 20:41
 16/16 anonim ***** válasza:

13 éves voltam akkor...

Mára 21 vagyok, a többi volt a testépíész rész

2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!