Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, mit gondoltok a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a női kezdeményezésről?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon a témában. Sose kezdeményeztem, legalábbis nyíltan nem. Életemben először megtettem. Egyébként 23 éves vagyok, nagyon furcsa volt ilyet tenni. Főként a férfiakat kérdezném, hogy mit gondolnak a női kezdeményezésről. A válaszadók lehetőleg 20 éven felüliek legyenek. Köszönöm!
2011. jún. 22. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond,de ne legyen belőle rendszer.A kezdő impulzust megadhatja egy nő is,de utána már ne ő legyen,aki minden mást is kezdeményez.22/F
2011. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia én közel sem vagyok 20 felett, de szerintem jó ha te kedvezményezel , mert lehet hogy a fiú kicsit félénk és nem mer ő .Ha te kedvezményezel , akkor szerintem a fiú is rámenősebb lesz mert tudja hogy érzel valamit iránta/érdekled.
2011. jún. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23f vagyok meg nem volt baratnom :P ha nem lenne ku*r*vas a csaj es akkor aszt gondolnam de jo :D ... mert en lasssan mar kezdek fele unni a folytonos kezdemenyezesekbe a rengeted elutasitas utan...... :-<
2011. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig, és most is megkérdezem, hogy mi számít nálad kezdeményezésnek?


Ha odamész valakivel beszélgetni, remélve hogy majd elhív randira, közben flörtölsz, az csak segítség, nem kezdeményezés. Ez nem zavaró, sőt, díjazandó.


Ha konkrétan te hívod el az illetőt, az kezdeményezés. Ilyen esetben lehet, hogy köpni-nyelni sem tudnék, ha váratlanul jönne.


Persze ez csak általánosítás, az adott szituációtól is függ minden.


27/F

2011. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben úgy értem a kezdeményezést, hogy én voltam aki közölte, hogy szívesen megismerném.
2011. jún. 22. 20:19
 6/19 anonim ***** válasza:

Így félénk, önbizalomhiányos fiúként kimondottan örülnék neked. :D


21f

2011. jún. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ennyi? Szerintem ez inkább barátságos gesztus, ha nem kértél semmi konkrétumot. Ha vette a lapot, akkor tökéletes.
2011. jún. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20:15: te mit keDVezményezel? XD
2011. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
bekaphatod :P :D
2011. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
20.21 lehet, hogy baráti gesztusnak tűnik, de sokat küzdöttem, mire megmertem lépni :) Ezek után igazán nagyra értékelem a férfiakat, akik mernek kezdeményezni :)
2011. jún. 22. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!