Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elég gyakran harapdálom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elég gyakran harapdálom a számat belülről, és utána csókolózok, akkor van esély, hogy elkapok valami fertőzést?

Figyelt kérdés
Elvileg a stressz miatt van, de hát itt a nyár, és én pedig még mindig nem szoktam le róla. Egyszer elkezdem, és utána már habár tudatos nem tudom abba hagyni. Nem mintha túl nagy esély lenne rá, hogy a közeljövőben csókolózok, csak ez foglalkoztat már rég óta. 15/L
2011. jún. 22. 23:13
 1/4 A kérdező kommentje:
*régóta
2011. jún. 22. 23:15
 2/4 WhiteLabel ***** válasza:
hát csókolózásnál nem hiszem, de kankos f*szt ne szopj.
2011. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély rá, vagy legalábbis nem hallani úgy róla. De igen, kaphatsz el. Például Aids-et is ellehet kapni csókolózás útján, csak sokan azt hiszik, hogy csak nemi úton terjed. Nem mert vérrel is, mint például fogmosás közben észrevétlenül megsérted az ínyedet, vagy a te esetedben akár az ajakharapdálás is okozhat olyan kis mikro fertőzést amelyiken keresztül elkapsz valamit. Amúgyis körübelül 3000 baci cserél helyet egy csókolózáskor. Se baj szex közben 15000 :D (De nyilván nem azt jelenti, hogy káros is)

Nem hinném, hogy elkapsz valamit, de jobb elővigyázatosnak lenni, mint például próbálj leszokni, rossz szokás és persze ne fűvel fával. :)

2011. jún. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm, pontosan erre voltam kíváncsi. Nincs mit tenni, le kell szoknom róla valahogyan.
2011. jún. 22. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!