Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondajak neki segítség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondajak neki segítség?!

Figyelt kérdés
Ott ülök a lány(15/L) előtt akibe szerelmes vagyok és járni akarok vele.Mit mondjak neki? Most nem akarok szaar szöveget mert annak égés a vége. Segítsetek légyszí :) 15/F
2011. jún. 24. 18:48
 1/9 A kérdező kommentje:

mondaj neki,hogy szerelmes vagyok belé?

Vagy mondajm azt,hogy járnál velem?

2011. jún. 24. 18:49
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ne mondj neki semmit, kérdezd valamiről, ami érdekel. Utána a válaszához már csak hozzá tudsz szólni.
2011. jún. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
félreértesz :/ már nagyon közel állunk egymáshoz csak kezdeményeznem kéne de hogy? ez a kérdés
2011. jún. 24. 18:51
 4/9 anonim válasza:
akárhogy, ha tényleg olyan közel álltok egymáshoz, akkor mindenféle próbálkozást érteni, érezni fog :)
2011. jún. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

-úgy szeretek veled beszélgetni, örülök, hogy van valaki, akivel ilyen jól megértjük egymást

-te is tök jó fej vagy

-te mit gondolsz a kettőnk kapcsolatáról? (ha itt azt mondja, hogy csak barátok vagytok, akkor ne folytasd, ha nem koppintott le nyíltan, akkor összejöhettek)

-ööö.. hogyhogy mit gondolok?

-szerinted csak barátok lehetünk, vagy közelebbi kapcsolat is kialakulhatna köztünk..?

-én is benne lennék a dologban..

Nézz a szemébe, lassan közelíts felé, és csókold meg :))

2011. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hat ha annyira kozel alltok egymashoz, akkor a lany mar nagyon varja hogy kezdj el vele beszelgetni es kozeledni. Nyomulj egy kicsitt.
2011. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem mobilnet te gyökér :DDD csak így írtam le bocsi :D
2011. jún. 24. 20:25
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Egy biztos azt hogy SEGíTSÉG semmi képp ne mond neki...
2011. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha olyan közel áltok 1máshoz hívd el valahova, és mozdulj rá ha nem mered, akkor ne is próbálkozz lányokkal
2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!