Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én 13 éves vagyok és megismerk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 13 éves vagyok és megismerkedtem egy nagyon ari sráccal aki 16 éves. Szeerintetek nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
(lány vagyok,ha valaki nem jött volna rá:D)
2009. márc. 25. 18:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
most még nagy a korkulonbseg, de sztem 13 evesen nem a pasizassal kellene foglalkoznod. baratkozhattok, meg minden, de minden egyebhez ami beletartozik a kapcs.ba (kivéve a csókot), még fiatal vagy.
2009. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Ennyi idősen engem nem is érdekeltek a fiúk. Hova tart a világ? :S
2009. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
én reméltem hogy lányként ismerkedsz meg sráccal..:Dnem,nem nagy.én alig 14 évesen ismertem meg az akkor21éves párom,és azóta is vele vagyok,és 16éves (majdnem17)voltam,mikor lefeküdtünk,szóval azért a rendes pasik tudnak várni mindenre..:)(most17éves múltam:))a lányok ugyis hamarabb érnek:)csak vigyázz,az ilyen korú srácok gyakran keresik a kalandokat,szóval nagyon óvatosan..:)remélem sikerül összejönnötök,és egy rendes fiút fogtál ki.sok sok sikert..:)
2009. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

engem érdekeltek :D

attól függ mihez nagy a korkülönbség...azért jól gondold meg a dolgokat, még mielőtt bármit is csinálnátok.

2009. márc. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
47%
Mihez, mihez.. vajon mit akar egy 16 eves srac??? :S még fiatal, keresi a kalandot, a farka utan megy.
2009. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
előző válaszolók amúgy:mindenki máskor ismeri meg azt a srácot,aki nagyon nagyon szimpatikus számára..kamaszkorban nem igazán lehet az ilyen "szerelmeket"hogyis mondjam..tartóztatni..nem kell egyből arra gondolni hogy13évesen lefekszik vele,nálam sem így volt...
2009. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Nálam is így volt az első, a lány 13 volt, én 16, majd 2 évig voltunk együtt, életem talán legszebb 2 éve. Fél év után volt szex, de addig is petting. Nagyon jó volt szeretkezni is, évekkel később sem bánta meg egyikünk sem. És mikor már 2 éve nem voltunk együtt, akkor is büszkélkedett, hogy neki milyen jó volt első. Aztán kiköltöztek egyiptomba. :/
2009. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát általában a farkuk után mennek. Ezért sem értem, hogy 13 évesen miért van erre szükség. Komolyan mondom, hogy lassan a mai világban el kellene szégyellnem magam, hogy csak 17 évesen vesztettem el a szüzességem, 13 évesen még játszottam a szomszédaimmal és nem a pasik "fütykösével".
2009. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
a kedves komikat köszönöm:)egyébként nem akarok lefeküdni vele és arról sincs szó egynlőre h járjak vele.Annyit mondtam,h tök ari és szimpi és jó lenne ha lenne vele valami.még akkor is ha csak barátság meg akkor is ha több annál:) várom még a válaszokat:)
2009. márc. 25. 19:03
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Válaszolók:több kérdésnél is olvastam,hogy a válaszolók szerint ilyenkor még nem a pasizással kellene foglalkozni.Na de a kamaszkor pont erről szól,hogy megismerjük a saját testünket,és érdelődni kezdünk a másik nem iránt.A kérdező épp érdeklődik egy srác után,de nem azt mondta,hogy mindenképpen járni akar vele és lefeküdni.

Kérdező:ne aggódj,nem csak te érdeklőtsz a srácok után...Anno nekem is volt egy srác 2 éve,akit nagyon meg akartam ismerni(az évfolyamtársam).Sajnos nem lett belőle semmi...Te viszont azt írtad,higy megismerkedtél Vele.Próbáld még jobban megismerni,a közelébe lenni,így érezni fogja,hogy szimpatikusnak tartod...:)Beszélgessetek sokat.

Sok sikert!:)

14L

2009. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!