Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönnek a gitáros pasik?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 8 éve gitározom. Szerintetek lehet vele hódítani?:D:)
2011. jún. 26. 22:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%

Azért azt nem mondanám hogy minden 2. vagy 3. ember TUD gitározni...maximum próbál :D


Szerintem amúgy kiábrándító ha valaki ezt csajozásra akarja használni, vagy felvágni vele. Sőt, undorító...már itt is egy csomó ilyen kérdés volt hogy a csajok szeretik-e a gitáros pasikat, meg lehet-e vele csajozni. Ha 30 csaj válaszoló azt írta volna hogy nem, undorító és rossz amikor egy pasi gitározik, esélyed sem lenne, akkor fogadok már nem is szívesen gitároznál...nem azért kell gitározni mert ez bejön a csajoknak hanem mert szereted a zenét és jó átadni magad az egésznek. Mivel 8 éve gitározol gondolom hogy 8 évesen még nem azért kezdtél el hogy na majd később lehet vele csajozni...csak szerintem akkor tök mindegy. Ha nem vagy helyes és kedves, akkor akármilyen hangszeren lehetsz profi, nem fogsz kelleni a lányoknak.

2011. jún. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Igen, igen igen! nekem személy szerint nagyon bejönnek a gitáros fiúk, akik jól tudnak játszani :)
2011. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
hülye aki nem szereti a gitáros pasikat (Y) :DD
2011. jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
ha vhogy nezel ki es nem vagy bunka az csak jo pont lehet:D:)
2011. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
NEEEEM! És úgy általában, semmilyen zenész pasi ne jöjjön a közelembe! Csak a baj van velük. 23/N
2011. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
és be jön nektek egy fiatal kamionos pasi?lányok! 23/F vagyok.
2011. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
hat bocs de nm...
2011. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

09:56-részben egyetértek, de valamiben nincs igazad.


Kérdező, szerintem se akard "felhasználni" a zenét csajozásra. A zene az zene, azt szeretni kell, és önmagadat is kifejezheted ez által. :)


"Ha nem vagy helyes és kedves, akkor akármilyen hangszeren lehetsz profi, nem fogsz kelleni a lányoknak."


Na ezzel viszont vitatkoznék. Ha a legtriviálisabb megközelítésből nézzük: a legcsúnyább zenészeknek is van barátnője/barátja. Ha kiemelkedsz valamiben és látszik is a kisugárzásodon, hogy te tudsz valamit, az elragadja az embereket. Ja és a nők mindig is szerették azokat a pasikat, akik kiálltak mások elé. Tök mindegy, h h néz ki, ha van elég mersze kiállni és megmutatni, h mit tud...na azt kajálják. :))


Úgyhogy zenélj továbbra is - a magad kedvéért, és ha van elég merszed, mutasd ezt meg másoknak is, be fog jönni. :)

2011. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Ha írsz nekem zenét..... Jöhetsz! :D
2011. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szeriintem se használd fel, de tuti nem hátrány, sőőt ;D És még ha jól is játszol akkor szupeer:)
2011. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!