Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim eléggé hülye dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim eléggé hülye dolgokat hoz fel témának, Szerintetek? [bővebben lennt]

Figyelt kérdés

Ha randizunk,és pl. nplementénél sétálunk,eléggé gázos témákat hoz fel.Én nem így gondoltam a randit hogy ilyenekről beszéljünk,pl: milyen idióták a szomszédjai,vagy hogy mikor és ki mondott neki nemet előttem..

Szerintetek??


2011. júl. 2. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég kiábrándító lehet.
2011. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát.. volt ilyenbe részem.. nem is kellett mondani hamar ott is hagytam.. :)Ha nincs meg a beszélgetés, és a romantika akkor bye-bye...


20/L

2011. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet nálam volt fordítva. Kivételesen utálok értelmetlen témákról beszélni. Szakítás az egyetlen megoldás még időben...

18/F

2011. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
:S, "vagy kezdő még, és nem tud "elég témát" fejből,+parázik, izgul mikor veled van, vagy tényleg egyszerűen hülye
2011. júl. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hát valószínűleg én vagyok az első barátnője,én viszont már "tapasztalt" vagyok ha lehet így mondani..tényleg kiábrándító,pedig egy okos értelmes fiúnak ismertem meg.. :/ bejön nagyon meg minden csak ezek a beszélgetések borzalmasak ettől kiborulok.

köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 2. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mond neki h. ne hozzon fel ilyeneket, és te is kezdeményezz témákat, "néha többször mint ő", legyen honnan "lopnia"^^
2011. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy te hozz fel témát?
2011. júl. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hoztam fel énis témát,de valahogy mindig visszakanyarodtunk ugyanahoz a hülyeséghez mint amit már leírtam :S
2011. júl. 2. 23:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért még ne rúgd ki. Próbálj utalni rá, hogy ez neked nem tetszik, vagy hogy beszéljetek inkább másról. Tudom, hogy hülyén hangzik, de nevelned kell rajta. Adj neki időt, hogy ő is feldolgozza és változtasson. Szerintem azért hoz fel ilyen témákat mert nem tud mást, esetleg azt hiszi neked bejön, ha néha nevettél ezeken. Vagy egyszerűen fél elérzékenyülni és egy naplementénél szerelmet vallani neked, mert még tapasztalatlan. Nem meri kimondani az érzéseit és inkább másra tereli a szót. De ezért még nem hibáztathatod, mert lehet így szokta meg és nem is volt alkalma rájönni, hogy mi a baj. Próbáld meg átnevelni és amikor normális témákat hozd fel, akkor valahogy add jeléül a tetszésed.
2011. júl. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megpróbálom,és köszönöm :)
2011. júl. 3. 01:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!