Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi? Van egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Van egy csaj "barátom" de szerintem mind a ketten többet akarunk (ÉN BIZTOS) TÖBBI LENT :D

Figyelt kérdés

Már régóta barátok vagyunk, van egy baráti társaságunk és egyszer a társaság többi része hazament és mi kintmaradtunk a Margitszigeten, ültünk egy padon a csaj hozzámbújt(mondjuk fújt a szél rendesen) és és beszélgettünk egy nagyonjót minden f@szágról igazából hülyültünk másokon :D hazafele menet leült a villamoson, kis idő múlva mondta, hogy üljek le majd ő ül az ölembe.

Másik eset elmentünk kettesben a Dunapartra sörözni a társaság többi része valahogy nem jött nem tudom miért a csaj beszélt velük nem én.. na mind 1 szal a Dunaparton sörözgetünk a fűbe beszélgetünk, elvagyunk és elkezdtük fűvel dobálni egymást önfeledten (full kontakt) és szívem szerint egy olyan cuppanost nyomtam volna a szájába hogycsak na... LÉCCI NORMÁLIS VÁLASZOKAT


2011. júl. 6. 01:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Let's do it! ;)

miért nem tetted meg? :D legközelebb ha úgy jön ki a lépés szerintem csókold meg, de inkább csak szájrapuszi azt még ha esetleg nem viszonozná rá lehet fogni h "mellément" :) ha meg viszonozza akkor persze jön minden magától. :D remélem segítettem

16/L

2011. júl. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hivd el egy randira! Ja, es legkozelebb ne hagyd ki a cuppanos helyzeteket, mert attol mi lanyok bekattanunk, hogy mindent ugy alakitottunk es megsem csokolt meg, biztos nem tetszem neki.

(de jo volt kamasznak lenni :D)

2011. júl. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Hát, szerintem is, a leírtak alapján te sem vagy a számára közömbös, és mivel ő még nincs teljesen tisztában azzal, hogy te vajon csak barátilag avagy többet is érzel iránta, ezekkel a kis jelekkel, közeledésekkel próbálja kideríteni. Előbb-utóbb, ha "veszed a jeleket", és te is adsz, akkor elkerülhetetlenül ki fog bontakozni. Sok sikert, szerintem jó úton haladtok :))
2011. júl. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De előtte olyan "normális" volt meg utánna is nem passzív de nem dobott semmi jelet és őszintén szólva elég testes gyerek vagyok ő meg átlagos de őrülten szerelmes vagyok! és nem tudom lehet h csak beképzelem és jót jáccodtunk... :/

Ilyen csókos helyzetnél bedobni valami ilyesmit, hogy "ha megcsókollak mi lessz" vagy hasonlót? az GÁZ?

2011. júl. 6. 01:31
 5/20 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül gáz. egyszer én is megkérdeztem a sráctól (tipikus félénk srác, táncoltunk és elég közel volt a fejünk egymáshoz ott volt a kis szikra) szóval megkérdeztem tőle hogy: ugye nem menne a barátságunk rovárása, ha most elcsattanna egy csók? persze h aztmondta nem és megcsókolt.. :D

olyan is volt h előbb csókolt meg a fiú és azután beszltük meg hogy omg! ez most mivolt?! :D (hozzáteszem összejöttünk :P)

no para, szerintem a lány nem elsősorban azt nézi h mennyire vagy 'testes' vagy vézna... :)

2011. júl. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

B@sszus xD tippeket vagy tanácsokat be vagyok sz@rva! xD

Generáljak valahogy még 1 ilyen jelenetet vagy mi alyukamat csináljak? Gondolom ugyanoda ugyanazt nem kéne....

Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy halálra nevettetem xD az jó nem? xD

2011. júl. 6. 01:39
 7/20 anonim ***** válasza:

hívd már el valahova b@asszus. :D ne legyél már töketlen... :D komolyan. én az a fajta lány vagyok h ha kell megteszem az első, második lépést, de nem mindneki ilyen... a fiúnak kell kezdeményezni (az előző és az első válaszíró is énvoltam)

16/L

2011. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos nagyon tapasztalatlan vagyok igaziból ha összejön és működik ez lesz az első "komoly" kapcsolatom...

17/F

2011. júl. 6. 01:48
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


:P


soha nem késő :) de még szívesen segítek bármiben csak kérdezz konkrétan mire vagy kíváncsi és tényleg szívesen segítek :)

2011. júl. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ha eszembejut valami írok privi mailt :)
2011. júl. 6. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!