Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez most mi? Van egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Van egy csaj "barátom" de szerintem mind a ketten többet akarunk (ÉN BIZTOS) TÖBBI LENT :D

Figyelt kérdés

Már régóta barátok vagyunk, van egy baráti társaságunk és egyszer a társaság többi része hazament és mi kintmaradtunk a Margitszigeten, ültünk egy padon a csaj hozzámbújt(mondjuk fújt a szél rendesen) és és beszélgettünk egy nagyonjót minden f@szágról igazából hülyültünk másokon :D hazafele menet leült a villamoson, kis idő múlva mondta, hogy üljek le majd ő ül az ölembe.

Másik eset elmentünk kettesben a Dunapartra sörözni a társaság többi része valahogy nem jött nem tudom miért a csaj beszélt velük nem én.. na mind 1 szal a Dunaparton sörözgetünk a fűbe beszélgetünk, elvagyunk és elkezdtük fűvel dobálni egymást önfeledten (full kontakt) és szívem szerint egy olyan cuppanost nyomtam volna a szájába hogycsak na... LÉCCI NORMÁLIS VÁLASZOKAT


2011. júl. 6. 01:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
legyen úgy :)
2011. júl. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
na meg is fogalmazódott bennem "A" kérdés... Mikor randira hívom mondja h randi vagy csak összefuthatnánk.. de nem tom hogy mondjam h csak mi ketten h ne ijesszem el.. Ja és ha nem muszáj a barátságot ha ISTEN ŐRIZZ NEM JÖN ÖSSZE nem b@sznám el... :/
2011. júl. 6. 02:26
 13/20 anonim ***** válasza:
lehet h jobb lenne ha privátot írnál, én nem tudok neked :D
2011. júl. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

de itt is válaszolhatok. szóval mindneképpen csak annyit mondj neki h fussatok össze, menjetek fagyizni vagy csak simán sétálgatni valahova, de ha javasolhatom ne délelőtt hanem inkább délután este persze ezt te döntöd el, de az úgy szerintem romantikusabb :D

egyébként manapság nem szoktuk kijelenteni h most randizunk. találkozunk találkozunk kész. :D

2011. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
KÖSZI de rendesen beszoptam... MÁs jön be neki.. mondjuk barátnője van és nem is nekem mondta csak hallottam (beszélt a barátnőjével)
2011. júl. 6. 22:26
 16/20 anonim ***** válasza:

na várj itt most azért nem mindnei tiszta. egy lányról beszélünk. kit érdekel h van egy barátnője? vagy leszbikus? vagy most mivan?!

és ameddig nem neked mondta, hogy bejön neki valaki, nem kell elhinni.

2011. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

OoOo... értelmeztem a válaszodat bocsi én értettem félre. szóval. :D

a csajnak bejön egy fiú akinek van barátnője? de ezt te csak hallottad amikor a csaj beszélt róla az egyik bnőjével?!

2011. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pontosan az utolsó a jó :(
2011. júl. 7. 20:37
 19/20 anonim ***** válasza:
semmit nem jelent. pl nekem is volt hogy több ember tetszett egyszerre, vagy hogy tetszett valaki, de teljesen más emberrel jöttem össze. ez még egyáltalán nem gáz, hívd már el valahova akár csak baráti alapn is. :):)
2011. júl. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hát jo de a csaj tudta h hallom ott voltam töle fél méterre :@ nem utalás volt vagy ne erölködjek ?
2011. júl. 8. 00:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!