Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mire véljem? Bővebben lent!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, már úgy fél éve ismerem. Az egyik közösség portálon ismertem meg ( nem társkereső!!!) Sokszor volt már szó arról, hogy találkozunk .. de valamiért mindig elmaradt, hol nekem nem volt úgy jó hol neki nem. Én 22/L ő most lett 20 .. és ez többször is volt már így, hogy elmaradt a tali. De konkrét időpontot sosem beszéltünk meg.. és tegnapelőtt meg elhívott, hogy menjek el hétvégén hozzájuk, mert mennek le szüleivel nyaralójukhoz ami itt van a Velencei-tónál. Amúgy nem is lakunk messze, meg ahova hívott sincs messze .. meg azt mondjuk nem mondta hogy mennyi időre menjek. Szerintetek? Csak a sex? Mert én mondjuk furának tartom, hogy még sosem találkoztunk és egyből így elhív ilyen helyre.. Ti mit csinálnátok? Szerintetek mondjam neki, hogy ha csak azért akkor felejtse el? Egyébként szívesen megismerném személyesen is. De ha még el is mennék, számomra nem az a fontos. Nem adom könnyen magam. Sőőt.. :)

Bár lehet, hogy fiatal is hozzám..


2011. júl. 6. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már mint ahogy mondtad fél éve ismered, akkor talán jobban tudod hogy milyen és mit akar, amugy én a helyedben biztos h megkérdezném töle mielött felelötlenül döntök mert hát ugye kitudja....ha ez a "randi" többnapos akkor valoszinü h azért hivott mindjárt egy ilyenre mert "mást" is szeretne csinálni. én azt ajánlom h kérdezzd meg tőle:)
2011. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi is a kérdés??

Ha meg nem találkoztatok soha egyből szex az kicsit ünneprontó lenne. Legyél önmagad aztán majd lesz valahogy.

Én is szeretem a szexet de azért első élő találkozónál ??

Szerintem nem jó ötlet.

2011. júl. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle, azt mondta ha akarok és úgy döntök ott is maradhatok, nem zavarnék.. dehát azért első alkalommal ottalvás .. azt nem.

23:52 egyet értek, azért első találkozónál valóban ... bár én még utána is várnék vele! :)

De viszont az utolsó időben lett ilyen, hogy úgymond "viccelődött" ilyen szexuális dolgokkal. De nem adtam rá neki okot se, meg nem is folytattam amit elkezdett .. úgyhogy..

Lehet, hogy konkrétan rá is kérdezek majd arra, hogy valóban azt akarja e..

bár lehet hajszínt kéne váltanom :D mert a szép szőke lányokról mindenkinek az jut eszébe hogy ribi mert mindenkivel lefekszik és meg kell kefélni :D

De azért vannak kivételek!! Mint például jómagam is! :)

2011. júl. 7. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!