Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt most mire véljem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Mit jelenthet? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tehát... Van egy 22 év körüli lány aki tetszik nekem. Nem ismerjük egymást csak látásból, hetente egyszer, esetleg kétszer látom őt az egyetem környékén. Mivel már feltünően sokszor néztünk "véletlenül" össze, illetve ha néztem őt akkor ő észrevette és ő is nézett, gondoltam teszek egy próbát és elmondom neki, hogy tetszik nekem és szeretném őt jobban megismerni. Így is történt, de sajnos kosarat kaptam mert van barátja. Rendben, mondom semmi gond, elfogadtom, egy rossz szót nem szóltam.

Azóta kétszer láttam őt, és mindkét alkalommal mikor észrevett csak állt és szó szerint bámult. Első alkalommal picit olyan volt mint aki ideges, zavarban van vagy nem is tudom, másodszorra már simán csak bámult.


Lányok, szerintetek ez mi lehet? Miért bámul így rám miután megtudta, hogy tetszik nekem? Egy meglehetősen csinos lányról van szó, gondolom próbálkoznak nála szép számmal, azt hittem semmilyen hatással nem lesz rá az hogy próbálkozok nála, de ez alapján nekem úgy tűnik, hogy valahogy csak hatottam rá...

Ilyesmivel eddig még nem találkoztam, ha valaki egyszer elutasított nem kezdett el utána bámulni, és ez most kicsit összezavart :)

Egy átlagos srác vagyok, nem vagyok egy szépség, de azért troll sem vagyok :)

Lányok mit gondoltok? Esetleg történt már veletek hasonló?

Menjek oda hozzá még egyszer ha megint csak bámul? :)


2010. okt. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan, hogy átlagos...

2. Ha bámul az azért van, mert te úgy gondolod vagy pedig jól nézel ki, esetleg szemmel tart, nehogy valami rosszat tegyél.:)

3. Ha gondolod, menj oda.. De fogadd el, hogy van barátja. Megkérdezheted tőle, hogy miért bámul, de nem biztos, hogy neked tetsző választ kapsz majd. Ne akard elcsábtani, de összebarátkozhattok.

2010. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj oda!én is ránézek néha arra,aki tetszik/nem tetszik!
2010. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha megint bámul, ajánld fel neki, hogy akár megismerkedhetnétek, és lehetnétek barátok. aztán majd alakul! csak finoman... ne légy rámenös.mert akk viszautasitást kapsz csak! de ez jo pont, hogy oda mertél menni hozzá!!


(kérd el az email címét, vagy hívd meg egy kávézóba, cukrászdába.. majd késöbb vagy beszélgess vele ilyenek

2010. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja még valami:

4. Lehet nincs is barátja, csak félénk vagy megijedt kicsit és jónak látta ezt mondani neked...

5. Tanuld meg, hogy mindennek van hatása! Minden szóval, tettel, gondolattal hatsz, és minden ami létezik hat mindenre, ami létezik!

2010. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

20:20, 20:27


1. Én átlagosnak tartom magamat :)


2. Elég egyértelmű volt hogy engem bámul, nem csak úgy gondoltam. Arra én is gondoltam, hogy esetleg szemmel tart, ahogy te mondtad nehogy valami rosszat tegyek. Bár azt hozzá tenném, hogy teljesen normális módon próbálkoztam nála, nem hiszem, hogy egy értetlen nyomulós állat benyomását keltettem benne. De mivel nem ismer engem, lehet hogy úgy gondolja jobb az óvatosság. :)


3. Nem hiszem, hogy megint odamegyek hozzá, elfogadtam hogy így jártam. Ezért is kérdeztem inkább itt, hátha tud valaki valami okosat mondani erre :)


4. Van barátja, de amikor beszéltem vele akkor még nem tudtam, ezért megpróbáltam...


5. Persze. Ezzel tisztában vagyok, csak mondom, eddig ilyesmivel nem találkoztam és ezért olyan furcsa ez nekem.


Jöhetnek még válaszok, az eddigieket pedig köszönöm!

2010. okt. 9. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, lány vagyok és van barátom... :) ... és ha odajön egy srác próbálkozni,aki lehet hogy közben tetszik nekem,akkor is elmondom neki elösször hogy "bocsi nekem van barátom" ha ezek után azt mondaná, hogy akkor is találkozhatnánk, csak ismerkedni, elmennék vele :) Szerintem gondold meg...
2010. okt. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!