Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van hogy nem érzem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy nem érzem hogy közeledne felém, pedig mindennap eljárunk 3 hete esténként 8-tól egészen 1ig?

Figyelt kérdés

sosem ér hozzám semmi közeledést nem mutat..

én pedig annyira nehezen birom ki ,már én érzem ciki helyzetben magam,ő meg tök nyugodtan beszél meg minden mintha semmi nem történne ,pedig már sokszor mondta hogy összejönne velem meg minden de hát akkor mirét ilyen ? én17/L ő 17/F még ilyen esettel az életbe nem találkzotam hogy nekem kell mindenben kezdeményezni és nem érzem hogy elfogadná

ha meg nema karná akkor miért jár el velem

valami tanácsokat szivesen elfogadnék vagy véleményeket


2011. júl. 9. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mégis azt mondom, hogy várd ki!:)

Vagy ha már nagyon sok idő eltelik, és még mindig semmi, akkor valahogy célozgass, vagy kérdezz rá.

Azzal már nem veszíthetsz semmit, mert jobb tisztázni, minthogy feleslegesen várj rá.

Viszont lehet, hogy ő a "haladjunk lassabban" híve, és neki idő kell, hogy meg tudjon nyílni.


Én mindenféleképpen azt tanácsolnám, hogy még várj, 3 hét azért nem annyira sok idő.:)


18/L

2011. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemlehet, hogy nem áll fel neki? fél a pofáraeséstöl
2011. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!