Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasi vagy a Szüleim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasi vagy a Szüleim?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel úgyérzem lehetneh köztünk valami.Nagyon szerelmes vagyok ebbe srácba,még soha nem voltam ennyire szerelmes de nem merem megtenni az első lépést felé.Mert konkréttan megtiltották a szüleim hogy pasizak,mert féltik az egyetlen "kis lányukat".De én most nagyon szerelmes vagyok.Meg félek a szüleimtől hogy mit fognak szólni.

15/L


2009. márc. 30. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:

magyarázd el a szüleidnek, hogy nem pasizni akarsz, hanem ismerkedni, mivel már elég idősnek érzed magad ahhoz, h fiúkkal ismerkedj. ne gondoljanak semmi rosszra, nem egyből feleségül akarsz menni valakihez, épp azért próbálsz kiigazodni a srácokon h majdan a megfelelő embert válaszd életed párjának.

nyugtasd meg őket h bemutatod majd nekik azt a srácot akivel komolyabban alakulnak a dolgok. mondd nekik h szeretnéd ha kicsit nagyobb szabadságot kapnál ilyen téren, mert lehet h a csalódásoktól akarnak megóvni de akkor egyben megfosztanak téged a tapasztalatoktól. neked kell végigjárni h milyen is ismerkedni, összejönni, szerelmesnek lenni, hogy mikor rátalálsz az igazira, tudd azt értékelni.

hirtelen ennyit tudtam. jah, és nincs egy tesód, nagynénéd (vagy egy megértőbb idősebb rokon) aki segíteni tudna meggyőzni a szüleidet?

2009. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fiatal vagy és még a szüleidtől függsz(ők tartanak el) én a szülőket választanám. De! Meg kell találni az arany középutat, ismerd meg a srácot, találkozgassatok majd lassan kezd a szüleidet is puhítani. Legelőször azzal beszéljél, aki megértőbb(anyud v apud). Gondolom mindenre van megoldás. Később esetleg a fiút is bemutatnád a szüleidnek, hogy megnyugodjanak, jó kezekben van az ő kis lányuk :).

Sok sikert!

L, 18

2009. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban még egyértelmű h a szüleid.
2009. márc. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszy a válaszokat!Remélem jól fog elsülni ez a dolog!!
2009. márc. 30. 19:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem is tiltottak ennyi idősen, amíg meg nem ismerték a kiválasztott srácot, onnantól nagyon megkedvelték és semmi gond nem volt, pedig 6 évvel idősebb volt nálam. Szóval ne válassz közülük, pasizni 15 évesen már normális dolog, nem vagy már kisgyerek.
2009. márc. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mongyuk 6-év télleg nem kevés.Majd csak bele nyugodnak anyámék hogy a kis lányuk nagy lány!
2009. márc. 30. 21:45
 7/10 anonim ***** válasza:

el ekll fogadniuk ,hoyg felnöttél...

és neked rá kell vezetned ökezt,ha maguktol nem megy.

mert ha nem etszed meg,20 évesen is tiltani fognak dolgokat.ne válassz köözülül,csak tudasd a szülökkle,hogy van saját ki s magánéleted ,ami csak a tiéd.idövel nyerni fogsz...uhgyhogy talizza sráccal,elöször csak titokban..aztán ah ugylátod,mutasd be.nelemis iylenek voltak anyámék,mindig kész tények elé állitottam öket,ez volt azeyhetlen hatásos modszerem ellenük. sok sikert.

2009. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jaj bocsi a hibákért,de nagyon sietek....
2009. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát de ha szereted akkor a szüleid csak megértik.A nővéremnek 16 évesen szült.De szerintem nem bánta meg..mert már a gyerek 4 éves és elég fiatal anyukája van=)

Meg ha szereted ezt a srácot ne halazd el..lehet késöbb iylen már nem lesz.Csak megértik ezt a szüleid..és bíznak benned

2009. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pasíít. egyszerű.
2009. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!