Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a pasi azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasi azt mondja hogy legyünk csak barátok, de azért találkozgathatunk, aztán majd kiforrja magát, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Mondta hogy aranyos vagyok meg minden,de még nem tette túl magát az előző kapcsolatán,ami 8 évig tartott és a nő átverte.Nem akar engem megbántani,meg kihasználni,tehát nem tudja mit akar...tartja a kapcsolatot a volt nőjével,akivel állítólag nincs már semmi,de sokak szerint még a markában tartja valamivel a pasit...

Nem tudom,ti mit tennétek?Barátkozzak vele,aztán várjam a sült galambot,hogy hátha kialakul valami,vagy ez csak kamu szöveg lehet?Félek hogy beleélném magam és végül mégse lenne semmi...viszont jó lenne a közelében lenni,reménykedhetek vajon még?


2011. nov. 10. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem fog téged vagy mást szeretni igazán. Előzőt fogja benned, másba keresni. Én nem erőltetnem a "barátságot"
2011. nov. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

A pasi érthető módon nem veti a karjaidba magát, ha most zárt le egy hosszú kapcsolatot, akkor érzelmileg ő még nem is lehet készen erre. Ugyanakkor ha a tiszta helyzeteket szereted, akkor mondd is meg neki, hogy hagysz neki időt, de azt akkor töltse lehetőleg egyedül, zárja le a múltját, és utána jelentkezhet újra nálad. Ha te többet szeretnél tőle, mint barátságot és reményeket, akkor ne menj bele egy ilyen helyzetbe. Ha ő is többet akar tőled, akkor tiszteletben tartja ezt.

Kicsit nekem olyan szaga van ennek, hogy nem akar egyedül maradni teljesen, de elköteleződni sem akar melletted, amit te nagyon megszívhatsz, mert gondolom nálad nem ez a helyzet.

2011. nov. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válasz butaság.


Én is így voltam pár éve. Kikészültem, főleg, mikor kiderült, hogy megcsalt, de ez kellett ahhoz, hogy rájöjjön már nem fontos neki. És azóta együtt vagyunk boldogok vagyunk, de akkor nem volt könnyű, de megérte kitartani és az a sok szenvedés.


Ennek 6 éve. Azóta a párom, együtt élünk 4 éve. Szóval tarts ki, szerintem, de készülj fel, hogy a következő 1-2 év, ha a pároddá is válik, nem lesz könnyű, de meg fogja érni, mert rájön majd ki kell neki.


24/L

2011. nov. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...majdnem két éve vége van az előző kapcsolatának.Még mindig reménykedik:-S A barátaink mondták,hogy mindig mondogatja,hogy de jó lenne már valaki,de ha ismerkedésre kerül a sor,betojik,aztán visszakoz.Meg is mondta,nem tudja,mit akar.Azt sem akarom,hogy az én vállamon sírja ki a bánatát a szemét volt nője miatt...
2011. nov. 10. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:

11:08-as vagyok!


Szerintem neki az a baja, ami a páromnak volt. Lelkileg kicsinálta a csaj és most bizalmatlan. Nekem is utólag elmondta a páérom, hogy nem tudott hinni nekem, bizni bennem egy ideig. De meggyőződött róla, hogy más vagyok, rendes lány vagyok.


Szerintem mutasd meg neki, hogy te komolyan gondolod, az érzéseid komolyak és őszinték. Egyszerűen fél az új csalódástól, ennyi.


24/L

2011. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha belemész akkor ne a sült galambot várd hanem legyél százszor jobb mint a volt nője. Nem takarítás, meg főzésekre gondoplok mostXD bár azt is illő tudni:D Érd el, hogy elfelejtse az exét és téged imádjon. De ha ez nem megy akkor maradj csak barát és kerüld a támaszték szerepet.
2011. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Beletrafáltatok,ő is ezt mondja hogy bizalmatlan,fél a csalódástól,stb.A volt nőjén végigment egy egész falu,olyan ribanc volt,de mégis keresi a társaságát.Én megbecsülném a pasit,hűséges lennék,stb,de én nem kellek,csak mint barát.Szerintem a "kiforrja magát" elég gyanúsan mellébeszélős szöveg.Én is gondoltam arra,hogy barátként beleadok apait-anyait,de az is lehet hogy többet keresni sem fog,csak hát valamit mondani kellett....:-S
2011. nov. 10. 11:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!