Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyerekkel könnyebb csajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel könnyebb csajozni? Csajok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem a sajátom, hanem unokaöcsém. Már 10 éves, de végül is még gyerek. Csak hallottam, hogy a csajok jobban felfigyelnek az olyan pasikra akik gyerekkel vannak, vagy épp ha kutyát sétáltatnak. Most nálunk nyaral az unokaöcsém és gondoltam rá, hogy majd ki megyünk strandra. Amúgy nincs baj, mert a vissza jelzések alapján szerintem helyes vagyok, csak kérdezem, hogy így könnyebb-e. Csajok mit gondolnak?

Amúgy 19/F


2011. júl. 15. 19:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát nem igazán így van ez.főleg a veled egykorú lányok nagy része nem így gondolja ezt. Én pl annyira nem szeretek gyerekekkel foglalkozni majd ráérek erre vagy 10 év múlva is kb :D talán...
2011. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: ülök a buszon, felszáll egy ránézésre 20as évei elején járó pasas, jóképű, kisgyerekkel a karján (olyan 5 éves lehetett a kisfiú). Nagyon türelmes volt vele, viccelődtek, szinte mindent hallottam hisz mögöttem álltak. Vonzó volt, mert kijött az igazi személyisége, és jól bánt a gyerekkel. Szóval nekem tetszik.
2011. júl. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ma 23:03

Igen, mint mondtam 1-5 éves korig ez bejön, de nem egy 10évesnél már.

2011. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!