Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagy lábú csajok izgatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy lábú csajok izgatnak (40-es méret vagy afölött), hogy tudnék ilyennel megismerkedni?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakon ezzel a témával indítani elég reménytelen, nemigen állnak szóba így velem :) De ha meglátok egy ilyen csajszit, valami eszeveszett sóvárgás fog el, közben meg tudom, hogy ők általában ki nem állhatják, és mit nem adnának egy kisebbért... Egymás mellett elszáguldó vonatok az idők végezetéig? :)))
2009. ápr. 2. 14:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Könnyen!Kosaras csajok,illetve magas csajoknak általában nagy a lábuk. Ha viszont nem csak csodálni akarod,hanem kényesztetni is, akkor horoszkópilag ajánlom a halakat,a bikákat, és a vízöntőket. sok sikert, én is hasonló vízben evezek! ;) :$
2009. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

hát nemtudom,te úgy szoktál ismerkedni hogya lábméretét kérdezzed meg a lánynak?:O

am nekem is 40 felett wan =D

2009. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

vízöntő vagyok és nő létemre 39-40es a lábam

(csak megerősítem az elsőválaszolót.

de egyépként dolgozz cipőboltba:D

na jó vicc.

de szerintem most jön a nyár irány a strand ott azért lehet látni h kinek van nagy lába:D

2009. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te mennyire vagy magas, de ha eléggé, akkor bátran keresgélj jó magas csajok között (175+), ezt csak a csalódások elkerülése végett írom, magas csajok nagy része nem szívesen járna nála kisebb pasival...

...vagy ülj be egy cipőboltba és nézd meg ki hanyas dobozokat vesz le a polcról xD bár lehet kissé őrültnek tűnnél:D

sok sikert a kereséshez ;)



amúgy én is vízöntő vagyok 39-40es lábbal, nem is tudtam, hogy van ilyen "elmélet" :O :DD

2009. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
165 centi vok, mégis 40es a lábam, szal nem csak a magas csajoknak nagy. De hát az utcán is saccra látod, hogy mekkora a lába, senki nem vesz 5számmal nagyobb cipőt, úgyhogy lehetetlen bakot lőni :D
2009. ápr. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ezt az elméletet én kreáltam XD

Amúgy a cipőboltot én nem ajánlanám, szerintem jobb a strand...ott még mást is lehet látni, lehet válogatni kedvedre ;)

2009. ápr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nemsokára itt a papucskorszak, akkor a városban is vadászgathatsz. Addig pedig verd ki magadnak fölváltva Uma Thurman vagy Angelina Jolie mezítlábas fotóira, akad jó pár mindkettőből :P
2009. ápr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek a Hölgyek akik nagy tappancsokkal rendelkeznek? Én 171 centi és 43as ja lány vok, van több fiú is az osztályba akinek kisebb!
2009. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem 39-40 -es a lábam, és nem vagyok nagyon magas, olyan 168 cm körül lehetek. Én például szégyellem ezt nagyon:( Örülnék ha kisebb lenne, de ez jutott. Azért örülök h valakinek ez tetszik:)
2009. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves előző, mit kell egy 39-40-es lábon szégyellni? ilyet már...
2009. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!