Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagy lábú csajok izgatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy lábú csajok izgatnak (40-es méret vagy afölött), hogy tudnék ilyennel megismerkedni?

Figyelt kérdés
Társkereső oldalakon ezzel a témával indítani elég reménytelen, nemigen állnak szóba így velem :) De ha meglátok egy ilyen csajszit, valami eszeveszett sóvárgás fog el, közben meg tudom, hogy ők általában ki nem állhatják, és mit nem adnának egy kisebbért... Egymás mellett elszáguldó vonatok az idők végezetéig? :)))
2009. ápr. 2. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Haha, mostmár a LÁBMÉRET is szégyen? Egek, hova jutunk?? Én 165 centi vagyok, 40es lábbal, soha ÉLETEMBEN nem jutott eszembe hogy ez túl nagy lenne, szégyellni kellene, stb. Simán kapni cipőt rá, nem nagy az! Próbáljatok pl Japánban cipőt vásárolni, ott nem kap az ember 38-39 fölött egyáltalán, és hüledeznek az eladók ha nagyobbat keresel. De ne jussunk már odáig!


A kérdezőnek: komolyan ennyire látszik hogy 40-esnél nagyobb egy lány lába? Ránézel és tudod, vagy mi? :D

2009. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Te, képzeld, elég jól meg tudom saccolni. Egyszer fogtam mellé, 39-nek tippeltem (mezítláb), kiderült, hogy 41-es, mondjuk az zavart meg, hogy nagyon magas volt a lány, és így kisebbnek tűnt. Amúgy a minimum 40-et kiszúrom, nem hiszed el, de van hogy fotóról is. Néha kicsit nagyobbat tippelek, westerncsizmában, hegyes orrú cipőben viszont nem tudom megítélni, mert ugye az mindig hosszabb.
2009. ápr. 2. 21:30
 13/16 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) hűha, nem semmi :D nem gondoltam hogy ilyen is van :) hát sok sikert akkor azokkal a lányokkal :)
2009. ápr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
És micsinálnál vele? nyalogatnád a talpait? vagy mit?
2009. ápr. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyes lányok nagyon szeretik...Lehet hogy ki kéne neked is próbálnod ;)
2009. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Te ismersz ilyen egyes lányokat? ;)
2009. ápr. 5. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!