Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizni fogok. Gáz lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizni fogok. Gáz lenne a barátnőmet is magammal vinni? Még nem volt kapcsolatom és félek egyedül találkozni a fiúval 19 éves.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! 18L
2011. júl. 19. 10:17
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nagyon gáz lenne. Egyáltalán minek akarsz összejönni vele, ha nem is mersz vele találkozni?? Jézusom. Majd az ágyba is magaddal viszed a barátnődet? Mondjuk annak a srác szerintem örülne:D Na mindegy. A lényeg az, hogy ha félsz akkor egyáltalán nem kéne még fiúznod, attól függetlenül, hogy 18 vagy. Gondolkodj fordítva. Mi lenne ha te egyedül odaállítasz a srác meg hozza a haverját is?? Hát én ott hátat is fordítanék...

21/L

2011. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
47%

Szia, igen ultragáz lenne... de jogos a félelmed sok hülye él az országban.


Találkzozzatok egy forgalmas nyilvános helyen pl plazában vagy ilyesmi vagy ha a városban nincs plaza akkor egy nagy parkban és ne nagyon menj el vele sétálni egy sikátorban meg hasonlók, szóval míg tart a randi forgalmas helyen legyél vele ha sétáltok is akkor ne sikátorban......

2011. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
70%
A lehető leggázabb. Max, ha ő is hozna egy havert és akkor dupla randi. De hogy csak úgy elviszed az első randira az egyik barátnődet. Juj.. azt ne
2011. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
63%
Én beleestem ebbe a hibába, úgy 14 évesen. Tudod, mi lett? A srácnak inkább a barátnőm tetszett meg, egész este körülötte sündörgött én meg a fölösleges harmadik lettem. Szedd össze magad és csakis egyedül menj!
2011. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Semmiképp se vigyél senkit magadon kívül. :) A randi két emberről szól. Ha félsz, de egyébként is ajánlott, nyílt helyen (étteremben, kávézóban) találkozzatok, semmiképp se legyél benne abban, hogy felmenjetek hozzá vagy eldugott helyre vigyen.
2011. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Ha félsz egyedül találkozni a sráccal, akkor még a randizáshoz is kicsi vagy......így 18évesen azért cinkes szerintem.
2011. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 ava87 ***** válasza:
100%

Nem abban a korban élünk már, hogy gárdedám kelljen.

A srác veled akar randizni, nem a barátnőddel. Sőt, ha vinnéd a barátnődet, az már szerintem nem is randi. A randi két emberről szól.

2011. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igenis kell oda a barátnő. De akkor már a tesó(k), szülők, nagyszülők, nagynéni, nagybácsi, unokatesók, szomszédok, osztályfőnök, iskolaigazgató, és a kutyád is!
2011. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
Sztem teljes mértékben nyugodj meg tuti nem lesz semmi gáz ha magadat adod és nem viszed magaddal a barátnődet!!!! Mivel a randi tényleg 2 emberről szól.sok szerencsét!!
2011. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne vidd.
2011. júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!