Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam meg? /többi lent) /

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? /többi lent) /

Figyelt kérdés

Van egy fiú ugynéz ki h öszze fogunk jönni! De elöbb én elszertnék menni vele vhova! ( ezzel nincs semi gond ő is így gondolja) Csak azt nem tudom hova lenne jó! És hogy mit mondjak a szüleimnek, h hova megyek? (vagyis h kivel) Ahol lakunk van egy szép nagy tó, fagyizó hova kéne menni?


Én 14/l Ő 15/f


2011. júl. 21. 10:14
 1/6 keval94 válasza:
Mond meg a szüleidnek az igazat és kész.
2011. júl. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem olyan egyszerűű !! merugye én anyumnak mondanám el de apum sokal megértőbb ijen dolgokban de ő meg nem hiszi el h felnől az ő pici lánya :)
2011. júl. 21. 10:41
 3/6 rakkerman ***** válasza:
100%
Mond nekik hogy "CSőőőőváz Mutter, Fatteeeer! Lekoccolunk a csávóval aki itt szobrozik az ajtó előtt. Naggyon Cool-ul érezzük magunkat és ha help lenne bár erre az esély very kicsi de beccólok! hö! Aztá ha pussz,smár,csók csatta akkor jó tökönrugom hogy " HÉÉ CSÁVÓ! HÁ FÉKEZZÉ MÁ ÖCCSESAJT!.... (itt a szüleid sírni fognak) Nyugszi mán ősök halljátok? Dont para okker? Ma gyüvünk. Azé gumit viszek de, unokákat szeretitek ugye?...... ez biztosan beválik.
2011. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, hát, besírtam! :D

Amúgy szerintem jobb lesz, ha megmondod az igazat, lehetőleg anyukádnak. Nem kell neki nagy feneket keríteni, elég annyi is, hogy elmentek fagyizni/sétálni a sráccal. Ha aggódik, kicsit nyugtasd meg!

Sok siket! :)

2011. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kösszi!! :)


utolsó elötti hát nagyon cool előadnám nem tom mi lenne mind a ketten kitérnének a hitükből !! ;)

2011. júl. 21. 20:22
 6/6 cserkó28 válasza:
az meg hogy hova mentek majd csak bízd a spontánságra.
2011. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!