Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-25 éves fiúk! Egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves fiúk! Egy olyan lányhoz odamennétek aki egyedül megy el egy szórakozóhelyre, parkba, étterembe, stb?

Figyelt kérdés
Mit lehet egyáltalán egyedül csinálni egy szórakozóhelyen? Pl. Győrben, Pápán hová érdemes elmenni ahol komoly kapcsolatot is össze lehet hozni? Vagy továbbra is ismerkedjek neten?
2011. júl. 21. 19:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
90%, írtam privit.
2011. júl. 22. 23:44
 12/25 anonim ***** válasza:
Én Győrbe járok, és szívesebben mennék oda egy csajhoz aki egyedül van. Én is egyedül szoktam bóklászni, mert a haverjaim 25 évesen olyan öregnek érzik magukat hogy korán elhúznak haza.
2011. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Baráti kapcsolatokat ne írjátok. Nincsenek barátaim. Egyetlen barátnőmet nem tudom elérni. Szerintem már ő sem kíváncsi rám.
2011. júl. 29. 23:20
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem mennék oda 20/F
2011. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Miért? Mit csináljak, hogy odacsalogassalak? Szilvás buktát? :)
2011. júl. 29. 23:48
 16/25 anonim ***** válasza:

Én odamennék.

Ha egyedül van úgy még jobb,mert akkor tudom,hogy társaságra vágyik,és bátrbb vagyok:)

2011. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Odamennék igen, általában pont ezért nem megyek oda mert mindig csapatban vannak a lányok és nem akarok beégni az egész csapat előtt.

21f

2011. júl. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Én nem tudom elképzelni, hogy mennék oda olyan lányokhoz, akik csapatban vannak. Valószínűleg nem is akarnak ismerkedni, ha társaságban jönnek (akkor meg nem értem, minek jönnek...) Sokan írják, hogy a lány villogni akar a barátnői előtt azzal, hogy különös kegyetlenséggel elutasítja a fiút. Vagy nem foglalkozik vele, mert a barátnői jobban érdeklik. Ezt nem értem, természetellenes.


Ha egy lány egyedül van, abból arra következtetek, hogy:

-társaságra vágyik, szívesen beszélgetne bárkivel

-nem volt, aki elkísérje, tehát egyedülálló

-csak azért jöhetett, hogy ismerkedjen, azt szeretné, hogy megszólítsák, tehát ha megszólítom, nem utasít el

2011. júl. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
En Kolozsvari vagyok es itt felem elofordul hogy eyedul elindulnak szorakozni de alltalaban csapatosan vagy parban ... en pl mar felszedtem igy lanyt hogy egyedul ucsorgot egy barpultnal odamentem szimplan odaultem melle koszontem bemutatkoztam dumaltunk egyet megkerdeztem mit iszik vettem neki egy italt ... Klubban voltunk ugyhogy tancoltunk egyet ... meg ittunk egyet... az alkalommal o fizetett jol ereztuk magunk mikor ment haza hivtam egy taxit elkisertem ... felmettem hozza megvolt a csok ram akart maszni nem engedtem mert reszeg volt es masnap megbanta volna igy latta hogy rendes vagyok es 3 honapot egyutt voltunk aztan megcsaltam es elmaradtunk...
2011. júl. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Te ez az ostoba mell nélküli csaj vagy Pápáról? Annak nincsenek barátai.
2011. júl. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!