Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18-25 éves fiúk! Egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves fiúk! Egy olyan lányhoz odamennétek aki egyedül megy el egy szórakozóhelyre, parkba, étterembe, stb?

Figyelt kérdés
Mit lehet egyáltalán egyedül csinálni egy szórakozóhelyen? Pl. Győrben, Pápán hová érdemes elmenni ahol komoly kapcsolatot is össze lehet hozni? Vagy továbbra is ismerkedjek neten?
2011. júl. 21. 19:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
01:20 Ha az vagyok akkor mi van? Mi jogosít fel arra, hogy így beszélj velem? Sajnálom, de nem vagyok senki lábtőrölője!
2011. júl. 30. 02:01
 22/25 A kérdező kommentje:

Többieknek köszönöm! :)


(Pár hónapon belül már nem leszek "mell nélküli".) :)

2011. júl. 30. 02:03
 23/25 anonim ***** válasza:

..milyen kár, hogy az utóbbi időben újra egyre nagyobb divatját éli a szilikon mell...

vajon miért érzi a legtöbb fiatal lány, hogy máshogy nem is lehet szép és nőies?

nah mindegy, ez off volt. bocs, elkalandoztam....

2011. júl. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha azt hinném, h lehet esélyem egy lánynál, akkor igen.

Egyébként nehogy műmellet csináltass! Az igazi szebb, akármilyen kicsi is.

2011. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Kedves 15:38!


Olvashatnál és gondolkozhatnál mielőtt ítélkezel!


Ezért nincsenek barátaim:

[link]


Arról meg nem tehetek, hogy nem nőttek meg a melleim! Te sem tehetsz arról, hogy mekkora a farkad, vagy az érzelmi intelligenciád....

[link]

2011. júl. 31. 00:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!