Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek hozzá nőhöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá nőhöz méltóan?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok és van egy srác, aki tetszik. Sajnos túl sűrűn nem látom, csak kb. hetente egyszer (mindketten sportolók vagyunk, és a sportpályánkról ismerem). Úgy tudom, hogy nincs barátnője vagy ilyesmi, és szemezni is szoktunk, köszön is. Ennél tovább viszont még nem jutottunk, de én szeretném kideríteni, hogy van-e nála esélyem. Hogyan csináljam, hogy ne legyen nyomulás? Hogyan kerüljek kapcsolatba vele?
2011. júl. 21. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit sportoltok?Kreatív megoldás kell ide..
2011. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha labdasport, dobj neki egy labdát, majd kérj elnézést, hogy jajj bocs-bocs, ügyetlen vagyok, mittudomén, kérdezd meg ő mióta csinálja azt amit sportol, miért kezdte el, miért szerette meg stb... tehát valami semleges témával kezd el beszéltetni.

Ha valami mást csinálsz, fuss neki, valami módon kerülj vele kapcsolatba. Mit sportolsz?

2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
micsinász? hozzánősz?
2011. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő focizik, én atlétikázok. A második egyébként nem tűnik rossz ötletnek, köszi! :)
2011. júl. 21. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
ha futó vagy akkor FUSS NEKI :D
2011. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
vagy edzés után menj oda hozzá és kérd meg hogy tanítson meg egy kicsit focizni. ügyetlenkedj egy kicsit, ess el hogy felsegítsen.
2011. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hol vette a sportáskájtá mert az nagyon tetszik neked:)
2011. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!