Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18 éves lány vagyok a nagybáty...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok a nagybátyámmal járok akinek felesége és 4 gyermeke van . Ez nagy hiba? , mit tegyek? Szeretem ő is engem de ha találkozunk csak szex van köztünk

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 15:46
1 2
 11/16 kis1995 ***** válasza:
40%
Amm roma vagy mert hát...
2011. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy normális...
2011. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Fejezzétek be a kapcsolatot.Szerintem te is tudod,hogy ez nem helyes.El kell felejtened és kész.Ennek a kapcsolatnak nincs jövője...
2011. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

fúúúj már

1.a nagybátyád

2.felesége van+gyereke

3.csak azért szeret mert a rokonod és mert lefekszel vele

2011. júl. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakítasz vele előbb utóbb úgyis:


/Rájön a felesége! És inkább nem mondom tovább...

/Szakítani kell! Tönkre teszed a saját feleségével a kapcsolatát!

/Undorító dolog ez az egész!! A nagybátyáddal vagy együtt és csak szexre használod!!


Ha alkalmi szexpartner kell keress itt: Szexrandi

2011. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, szűlj neki gyereket.

Bár ha megvizsgálod alaposabban a családfádat, kiderűlhet, hogy ő nem is a nagybátyád, hanem az igazi apád!

Ezen könnyen túlteszed majd magadat. A tanácsom:

nézd majd meg sokat a Star Warst! Luke Skywalker is aránylag hamar feldolgozta, hogy Dart Vader a faterja!

2014. szept. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!