Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minden csaj arra vár, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj arra vár, hogy a fiú kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
A csajom és én is 14 évesek vagyunk. Én régóta szeretem őt, és tudom hogy ő is szerelmes belém (nekem és barátnőinek is mondta). Szívesen eljön velem randizni, de valahogy ő sose kezdeményez randit. Ugyanez a helyzet pl. ha megpróbálom megfogni a kezét, belemegy a dologba, de ő sose próbálkozik. Az a furcsa, hogy nekem ő az 1. csajom, viszont neki már volt pasija. Nem tudom eldönteni, hogy mire utal ez a dolog: mégse szeret annyira, nincs kedve randizni, vagy csak félénk? Vagy minden csaj ilyen, hogy megvárja, amíg a fiú kezdeményez? Az 1. csóknál is nekem kéne próbálkoznom, és ha igen, honnan tudom, hogy mikor menne bele? Lécci értelmes válaszokkal segítsetek! Köszi
2011. júl. 24. 19:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Szerintetek hányadik randin lehetne esetleg csókkal próbálkoznom?"

LOL! Az első randin kell először csókolózni!

2011. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit... :)

Mi úgy jöttünk össze, hogy megcsókolt. Kb. 2 hónapja ismertem, és addig kerülgettük egymást. :)

Egyébként nekem nagyon bejött a mentol ízű csókja, te is rágózz előtte. :P

2011. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%

A kérdező kommentje:

Utcsó előtti: Ha szeretjük egymást nem mind1 a kor?


HÁT NEM!!! Mit akarsz 14 évesen? Régen az volt erre a mondás itt mifelénk, hogy: "Addig nem kell neked csajozni, amíg képed, f*szod nem szőrös!" Úgyhogy még ha szőrös is vmelyik, akkor is ráérsz még 3-4 év múlva! Semmiről nem fogsz lemaradni!

Az első csóknál meg olyan, mint abba az amerikai vígjátékba a LASSÚ TAPS! Érzed majd, hogy mikor van itt az ideje!

2011. júl. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%
te vagy a fiú te neked kell kezdeményezni ez örök szabály :P
2011. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez lenne a normális. Egy nő legyen figyelemfelkeltő, csábító és egy férfi meg menjen oda hozzá. Miért olyan bonyolult ez???
2011. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"ide figyelj bébi egy jó tanács:

Ne dumáljon az aki beszédhibás,mert

kizárt dolog hogy nőd legyen,

amíg herpesz-terpeszt a nyelveden"

2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Talán mert TE! vagy a pasi. Ergo NEKED KELL!!!! kezdeményezned! Mindent!
2011. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!