Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vehetném rá a tanáromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a tanáromat (akivel egyébként kölcsönös a szimpátia), hogy egyetemi kereteken kívül is találkozzunk?

Figyelt kérdés
Hogyan vehetném rá a tanáromat (akivel egyébként kölcsönös a szimpátia), hogy egyetemi kereteken kívül is találkozzunk? Sok mindenről szoktunk beszélgetni, elég laza a kapcsolatunk ahhoz képest, hogy 16 évvel idősebb. Hogy vezessem afelé a beszélgetést, hogy kisüljön belőle valami közös program? Mivel tanár-hallgató viszony van köztünk, én nem kérdezhetem meg tőle, hogy találkozunk-e.. Pedig nem vagyok más fiúknál szívbajos...Segítsetek! Tippeket szeretnék..
2009. ápr. 5. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha ő eddig nem tett utalást arra, hogy mint magánemberek is találkozzatok, az nem véletlen. ő minden minden bizonnyal nem egy kamaszsrác szintén van, hogy bátorítani kelljen egy randiért. ha igényelné a találkozót, akkor már célzott volna rá, az biztos. ám ha te teszel neki utalást, az nagyon kínosan is elsülhet!

várj még egy ideig, tartsd fenn a beszélgetéseket, aztán ha továbbra sem hív el randizni, akkor felejtős.

2009. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak ebben a félévben kezdett tanítani, eddig 4 órám volt vele kb. mert 2hetente van óránk. Kb. 5-6szor beszéltünk, de akkor mindig tett valami finom célzást, akár mások füle hallatára is. Akik képben vannak a dologgal kapcsolatban azt mondták, ilyen arcot még nem láttak, ahogy ez a pasi rám néz... :D Valami csak van. Lehet, hogy karai neki még.. ezen szeretnék "segíteni"..
2009. ápr. 5. 20:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Alap lehetne az amit tanít. Kicsit nézz utána jobban a témának, és csinálj úgy mintha nagyon érdekelne. Tegyél fel neki kérdéseket, esetleg kezdj bele valamilyen TDK munkába a tárgyról. (vagy csak csinálj úgy mintha bele szeretnél kezdeni)

Akkor érsz célba, ha megvan pl. az email címe, stb. Levelezzetek, aztán valamikor vesd fel neki hogy találkozhatnátok személyesen.

Esetleg IWIW-en is rákereshetnél (egy közös ismerős is jó alap lehet). Biztonság kedvéért nézd meg ismerőseit, hogy meleg-e.

2009. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már váltottunk 100 e-mailt, fenn vagyunk egymásnak iwiw-en. Elvált. Nincs vele semmi baj. A számunk is megvan egymásnak.
2009. ápr. 5. 20:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdeményezz. Neki több kockáztatni valója van, ha tanárként kikezd veled, ezért kicsi az esélye hogy megteszi.

Másrészt képzeld magad a helyébe: középkorú férfi, tetszik neki egy fiatalabb csaj. Biztos, hogy úgy gondolja, hogy esélye sincs nálad. Neked kéne tudatni vele hogy bejön neked. Neked nincs sok veszteni valód: ha próbálkozol nála és visszautasít, az szerintem a kettőtök titka marad.

2009. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne félj a visszautasítástól, csak készülj fel rá.
2009. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Milyen indokkal kezdeményezzek egy kettesben való találkozást? Egyébként megkértem hogy legyen a konzulensem a szakdolgozathoz. Nem is volt már nála hely, de azt mondta mindenképp elintézi, hogy hozzá kerüljek. ilyen okból van miért találkozni, de ez megint csak suliban.. Én olyat szeretnék, ahol más a helyszín és a téma. Félek elhívni valahova. Azt sem tudom, hogy kezdenék bele...
2009. ápr. 5. 21:22
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, nagyjából két lehetőség van: vagy egy "ál indokkal" elhívod valahova, és ott tudatod vele, hogy mi a helyzet. Vagy pl. egy levélben leírod, hogy mit érzel, milyen félelmeid voltak/vannak, stb.

Az előbbi esetén kisebb az esélye, hogy nemet mond (legalábbis, ha nincs a közelben ismerős), viszont lehet hogy nem lesz bátorságod előhozni a dolgot.

Viszont ha egy nem sulival kapcsolatos helyre hívod, pl. teázóba/sörözőbe, akkor tuti, hogy egyből leesik neki hogy mi a helyzet. Bár ez lehet, hogy nem baj.

Én mondjuk az emailt választanám, mert éles helyzetben gyáva vagyok :)

Tehát én megírnám neki, hogy már régóta tetszik, csak a tanár/diák viszony miatt eddig nem mertem kezdeményezni. Persze kérném a diszkrécióját, és megkérdezném, hogy esetleg akarna-e találkozni. Persze az iwiw-es képeim közé feltennék egy szolid szexy fotót, hogy nagyobb legyen a kísértés :) (miután elolvassa a levelet, nagy valséggel megnézi a képeket)

2009. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:) Már mondta az elején, hogy nagyon tetszenek a képeim. Mivel van köztünk egy kis vibrálás, és ő folyamatosan bókol, ezért úgy gondolom, hogy amennyire én érzem rajta hogy tetszem neki, annyira ő is rajtam. Egy szóval ha nem is konkrétan kimondva, de tudja. A másik h nem szeretnék ajtóstól rontani a házba, ne ijedjen meg...:S Elcsábítani kéne, de nem csak egy alkalomra..
2009. ápr. 5. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Ja bocs :) én egyébként egy meleg srác vagyok, nálunk kicsit gyorsabban működnek a dolgok :)

Egyébként ha nem kezdeményezel valahogy, akkor nem lesz belőle semmi. Akkor még azt lehetne, hogy nem egyből írsz le mindent, amit érzel, hanem csak célozgatsz.

2009. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!