Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresem azt a lányt, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem azt a lányt, aki greenpeace aktivistaként pénteken (07.22) a déli órákban megállított Győrben, a Széchenyi téren. Keresztneve: Virág. Tud esetleg segíteni valaki?

Figyelt kérdés
Mivel alapból nem szeretem az ilyen megállítós embereket, meghallgattam a mondókáját, de igyekeztem pár perc alatt továbbállni.. Visszafelé jövet még mindig ott volt, de éppen másokkal beszélgetett, így én meg mentem tovább hazafelé.. De most már egy kicsit sajnálom, hogy így döntöttem akkor.
2011. júl. 26. 01:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg az Idő Tőrét, és forgasd vissza az időt arra az időpontra, amikor oda kellett volna menned hozzá.
2011. júl. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyél meg egy varázs-szilvásbuktát, mert azt szeretem :D
2011. júl. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez romantikus. Remélem, hogy megtalálod!
2011. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

esetleg érdeklődj itt: [link]


sok szerencsét, remélem megtalálod.:)

2011. júl. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Máskor is ott lesz. Mindig ugyanazok vannak ott. Tudom, mert mindig arrafelé jöttem haza suliból.
2011. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Keresem azt a fiút, aki greenpeace aktivistaként pénteken (07.22) a déli órákban Győrben a strandon visszalökött a Dunába és kiabálta: Bálna a parton!"

56/L, 115kg

2011. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó mekkora volt.:D:DDD


Én aktivista vagyok, tavaly egy buliban találkoztam vele én is. Nekem nagyon bejött, de akkor még volt barátja, nem tudom most mi a helyzet vele, azóta se láttam. Ha megtalálod sok sikert.:)

2012. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!