Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Ti hogy látjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, néhány hónapja ismerem, évfolyamtársak vagyunk a suliban. Már elég régóta msn-ezgetünk, és msn-en úgy veszem észre, hogy nem érdeklem, néha rám ír, de általában elég passzív, bár az is igaz, hogy mindig úgy irányítja a beszélgetést, hogy oda lyukadjunk ki, hogy már egy ideje nincs barátnője, és hogy mennyire szeretne egyet... De msn-en tényleg nem túlzottan aktív, mindig letöri a lelkesedésem, mert úgy ítélem meg, hogy nem jövök be neki.

A suliban viszont néz, lépten-nyomon belebotlok, múltkor csak úgy minden ok nélkül odajött hozzám beszélgetni, és az udvaron is van egy elég eldugott helyünk a barátnőimmel, ahová le szoktunk járni, és mióta egyszer kiszúrta, hogy ott vagyunk szünetekben, érdekes módon ők is mindig arra tévednek a haverjaival.

Akkor most minek higgyek? Lehetséges, hogy ennyire eltérő legyen az msn-es és a normális, élő viselkedése?


2009. ápr. 5. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

kérdezd meg töle

tom nem erre a kérdésre vágytál de ez a legésszerübb

2009. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

msn-en mindig más dumálni mint élőben...én személy szerint azokon akiket ismerek és msn-en dumálok velük, rajtuk is meglepődöm hogy milyen mások msn-en mint amúgy...

a lényeg az hogy előben milyen és nem az hogy msn-en.

ha odamegy hozzád akkor csak kedvel és akar veled dumálni.Szerintem ha dumálni akartok akkor azt inkább msn és net nélkül tegyétek... Itt a jó idő: egy séta, fagyizás..... sok sikert!

2009. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, élőben sokkal pozitívabb jeleket ad:) Köszi szépen=)
2009. ápr. 5. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:

szia kérdés író. hallod hány éves vagy, hol laksz?

én is ismerek hasonló srácot, bár nem egy suliba járunk, de ismerem, és velem is mindig ide lyukad ki,hogy nincs csaja. csak az a helyzet hogy nekem nagyon bejön...tudom kell pls.

nekem ő a legjobb barátom és nagyon tetszik :$

2009. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:D 16 éves vagyok, Debrecen=)
2009. ápr. 6. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

oh megnyugodtam :D

ő cegléd ;)

2009. ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, amúgy szerintem bejössz neki, integess te is, mosolyogj rá...sok sikert
2009. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!