Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek inkorrekt volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkorrekt volt a lány?

Figyelt kérdés

A közelmúltban történt az eset. Egy ideje ismerek egy lányt, aki nagyon szimpatikus. Mindketten szeretjük a filmeket, elhívtam moziba, és igent mondott. Ezt követően próbáltam vele egyeztetni egy időpontot, de "véletlenül" egyik sem volt neki jó. Le is tettem róla, úgy voltam vele, hogy aki ennyire mellébeszélős fajta, azt talán jobb is elkerülni.


Aztán ő keresett meg, és ő vettette fel hogy mégis elmehetnénk együtt megnézni egy filmet. Na, mondom akkor mégsem veszett fejsze nyele a dolog, igent mondtam, hiszen mit is veszíthetek? Egy vasárnapi vetítést választottunk. Csütörtökön tök véletlenül összefutottunk, és csak úgy fél vállról közölte velem, h jön még vagy 5 barátnője is...


Amikor pedig felvetettem neki, hogy mi azt beszéltük meg eredetileg, h csak ketten leszünk, akkor azzal vágott vissza, h túlreagálom az egészet, és amúgy sem randit beszéltünk meg.


Most őszintén, ez nem egy pitiáner húzás volt a részéről?


2011. júl. 26. 13:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

he-he, ez olyan mint a HIMYM-ben:) csak te nehogy fizesd az összes mozijegyet!:P

de az sem gáz, ha lemondod, és többet nem beszélsz a hölggyel.

2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Passzold. Van még rengeteg másik lány a világon aki szívesen megy el veled moziba.
2011. júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ne haragudj ,de itt nem vagyunk hozzászokva az ilyen intellektuális megfogalmazáshoz.am hagyd a pics@@ba
2011. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Tudod a lányok néha annyira ostobák, hogy csak na..


Egy példa:


Még régen felvetették az osztályban a lányok azt, hogy kellene egy sétarepülés. Mi meg ööszehoztuk.


Pont a kedvükért, meg a magunk kedvéért is akkor már.


Erre mit mondanak? Nem jönnek. De sok ilyen esetben volt részem.


Magyarázkodnak ész nélkül, és hülye szöveget találnak néha ki.


Én helyben otthagytam volna őket. De mit vársz a nőktől? Gondolkodást? Nah azt nem.


Tiszt a kivételnek!

2011. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

az én jelöltem 25 volt :D és szerintem a tiedet is alúlmúlja:


Én: találkozunk?

Lány: igen, csak most nem érek rá annyira

1 hónap múlva:

Én: elfelejtettél? :(

Lány: nem, csak a munkám miatt el vagyok foglalva. Amikor meg nem, akkor nyelvet tanulok


Na mindegy, nagynehezen összejött 2 hónap után, kiderült: 1 hónapja már munkanélküli, nameg hozzámvágta "dehát találkozhattunk volna hétvégén is"


aztán több találkozó meg nem jött össze, mert mindig "elfoglalt" volt. Én persze kinyögtem mivan, válasz 1 hónap múlva: "azért találkoztam veled először, mert azt hittem van valami, dehát nem volt"

Érted, 3 hónapig várok az első találkozóra, aztán lazán hozzámvágja, hogy akkor lett volna lehetőségem elmondani ami van. Csak 8 hónapig húztuk egymást.


Azthiszem az ilyet definiáljuk úgy, hogy "komolytalan", nem tudom, hogy a lányok hány százaléka ilyen, én csak 1 ilyet láttam idáig. Hosszútávra szerintem az ilyen mindenképp alkalmatlan, én elhiszem hogy a pasinak kell tepernie, de hogy egy lány ennyit ne tegyen meg...

2011. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen, hogy egy darabig azt mondtam a srácnak, hogy nem érek nagyon rá...stb. mert nem akartam megbántani. De amikor már nyúzott, akkor elmondtam neki, ha ő esetleg többet akar, akkor hagyjon.


Arra gondolnánk hogy egy pasi érti, mikor egy nő kifogásokat keres, mert ugye ha elutasítunk titeket kerek perec akkor meg mi vagyunk a lelketlen pitsák.


Szóval ezek szerint egy férfit NEM LEHET VISSZAUTASÍTANI:S

2011. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem, értjük mi tökéletesen! De akkor csajok, ha egyenesek vagytok!


Most találjuk ki mit akar a másik? Mert ha igen, akkor csak azt tudom mondani, a nők hülyének nézik a pasit. ÉS maradjunk a rendeseknél.


Miért nem lehet egyenesen beszélni? Ezzel még több kárt okoztok. Mert vár-vár-vár és vár és vár, még mindig vár, még mindig vár, megunja egyszer csak, és jön a kifogás hát izé, tudo... háá nos ő.. hm,. szóval, meg ilyenek..


Ha valaki tényleg nem akar a másiktól semmit, mondja azt: NEEEEEEEMMMMM


Ha igen, vagy még nem tudja, mondja azt: Rendben, ismerkedjünk, majd kialakul ha kialakul. Ha nem, akkor nem. De még ennyi eszetek sincs sokszor.


Egyenes válasz kel, nem kifogás!

2011. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Azért ne írjuk le kölcsönösen a másik nemet! Meg nem is az én esetemből kell általános igazságokat kikövetkeztetni. Egy hétköznapi eset, ahol a lány nem volt egyenes, más esetekben meg a fiú nem az. Ilyen egyszerű az egész.


Azért mert én rossz lóra tettem, még ne nyírjátok ki egymást!

2011. júl. 28. 16:34
 19/24 anonim ***** válasza:

kedves "ma 16:06",


értjük mi, csak akkor ne igérgessetek hogy "most nem érek rá, de majd beszélünk róla!", meg még valahová máshová is hivott. Semmi nem történt volna, ha elmondhattam volna hogy mivan, és elutasit. Igy most majd ha egyszer találkozunk az utcán, nézhetünk hülyén... aztán csodálkoztok, hogy nem udvarlunk manapság, mert olyan látványosan le tudjátok sz.rni a kitartó fajtánkat is...

2011. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

16:06-os meg ne magyarázd már hogy ez miattunk van!? :D

Ez olyan női logika lehet. Olcsó és sz@ar kifogás arra, miért nem vagytok egyenesek, és miért beszéltek mellé.

Nem kell megmagyarázni azt amit te sem nagyon értesz.

2011. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!