Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek inkorrekt volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkorrekt volt a lány?

Figyelt kérdés

A közelmúltban történt az eset. Egy ideje ismerek egy lányt, aki nagyon szimpatikus. Mindketten szeretjük a filmeket, elhívtam moziba, és igent mondott. Ezt követően próbáltam vele egyeztetni egy időpontot, de "véletlenül" egyik sem volt neki jó. Le is tettem róla, úgy voltam vele, hogy aki ennyire mellébeszélős fajta, azt talán jobb is elkerülni.


Aztán ő keresett meg, és ő vettette fel hogy mégis elmehetnénk együtt megnézni egy filmet. Na, mondom akkor mégsem veszett fejsze nyele a dolog, igent mondtam, hiszen mit is veszíthetek? Egy vasárnapi vetítést választottunk. Csütörtökön tök véletlenül összefutottunk, és csak úgy fél vállról közölte velem, h jön még vagy 5 barátnője is...


Amikor pedig felvetettem neki, hogy mi azt beszéltük meg eredetileg, h csak ketten leszünk, akkor azzal vágott vissza, h túlreagálom az egészet, és amúgy sem randit beszéltünk meg.


Most őszintén, ez nem egy pitiáner húzás volt a részéről?


2011. júl. 26. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

16:06-os vagyok. Most már egyből nemet mondok, így legalább tudják mi van.(régebben sem inkorrektségből mondtam más kifogásokat, hanem mert nem akartam megbántani).


Amúgy a pasik nagy része sem korrekt egy nővel ha nem tetszik neki...ugyanúgy kifogásokat mondanak, hülyítik a lányokat...nézz utána. Ők azok akik képtelenek elküldeni egy nőt!

2011. júl. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Végre, legalább ennyi haszna volt ennek a kérdésnek. Legalább egy lány változtat ezen.


16:06-os, senki sem mondta, hogy a fiúk különbek. A kérdés nem az volt.

2011. júl. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

igen, és hát sajnáljuk is, hogy vannak ilyen pasik. De valahogy mégis azt szivatjátok meg a legjobban, aki a legkevésbé érdemli meg.

Ha kimegyek szatirkodni az utcára, még a tökönrúgás is kellemesebb...

2011. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Néha van olyan, hogy nem az kapja az "áldást" aki megérdemli.

De most mondjam azt, hogy ez fordítva is így van?

És erről holnap reggelig el lehet vitatkozni. :)

2011. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!