Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám kipuhatolni nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iuventus ventus kérdése:

Hogy tudnám kipuhatolni nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk.

Én mindig hittem a fiú-lány barátságban, de egy fél éve már, többet érzek iránta, mint szimpla barátság. Eddig úgy voltam vele, hogy nem lépek ez ügyben, hisz ez fejben dől el, majd túlteszem magam rajta. Valamint az igazsághoz hozzátartozik, hogy élveztem is ezt a keserédes szenvedést, amit ezáltal éreztem, amikor vele voltam. De most már nagyon szeretném őt, nőként az oldalamon tudni. Vagy ha ő nem érez így irántam, akkor megtudni azt, és végleg kiverni eme gondolatot a fejemből!


A kérdésem az lenne, hogy miként lehetne kipuhatolni, hogy ő mit érez irántam? De úgy, hogy ő ne jöjjön rá!



Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


Amúgy az egyenes út szóba sem jöhet...



17/F


2011. okt. 19. 16:56
1 2
 1/14 Alex Lion ***** válasza:
kérd meg az egyik barátját hogy hejetted kérdezze meg :)
2011. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

majd kinősz az ilyen gyerekes dolgokból....vidd el partizni itassad le egy picit és dugd meg,utána majd kiderül hogyan tovább...A nők nagyrésze a baráti társaságból szokott párt választani,szal van esélyed....

ha mégsem jön össze a dolog akkor ne pazarold az idődet holmi csaj barátokra(gáz dolog)

2011. okt. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 16Jessica16 ***** válasza:
Ha nagyon jól ismered a "barátnőd", akkor a legegyszerűbb, ha azt mondod találkoztál egy lánnyal és randizol vele. Kérj tőle valami tanácsot. Úgy az arckifejezése elárulja majd az érzéseit, ha nem akkor várj, míg ő is beléd szeret.
2011. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Vannak lány barátaim, de nekik mindig volt párjuk. Akinek nem volt (vagy inkább nem tudtam róla), azokkal mindig összejöttem. Fél-egy év után fordult át a barátság valami másba...
2011. okt. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Első: Sajnos nincs közös baráti körünk!


Második: "vidd el partizni itassad le egy picit és dugd meg" És még én vagyok a gyerekes...


Harmadik: Köszönöm, e jónak tűnik, bár kicsit kockázatos...



Negyedik: Köszönöm



Mindenkinek megy a zöld kezecske!

2011. okt. 19. 18:22
 6/14 anonim válasza:
Mennyire vagytok jóban? Mennyi időt vagytok együtt? Szokott más férfiakról beszámolót tartani? ... Szedjük össze azokat a bizonyos "jó jeleket", hátha kiderül a kiderül:)
2011. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Második: "vidd el partizni itassad le egy picit és dugd meg" És még én vagyok a gyerekes...

Ez nem gyerekes... :)

A fiú lány barátság az!!!

Egy férfi tudja hogy ilyen nem létezik!!!

Mikor fiatalabb voltam Én is tartottam lányokat(de csak bizonyos célokra)

2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
te egy állat vagy...
2011. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz megírásának időpontja: ma 14:38

tudom...Ezért is dughatom a greenpeace-es csajokat...

2011. okt. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaaaj könyörgööm ezen ne vesszetek össze!!! nekem is vannak fiúbarátaim! áááh komolyan... -.- óvoda utca 3...

én ezt a van egy csaj aki tetszik -dolgot nem ajánlanám, mert 99% h nem jön be... és ha meg szeret téged csak jól leplezi, akkor meg szegény tökre kiábrándulhat a dologból, bemeséli h nem szeret téged, el kell felejtenie, és annyi, fújhatod... tudom h azt írtad h nem jó az egyenes út, de én mégis azt mondom: vegyél egy csokor virágot, és amikor legközelebb találkoztok add oda neki, és mondd el, hogy tetszik neked!! hidd el, díjazni fogja!!! még ha nem is tetszel neki... még az is lehet h ettől, h tudja te is megtetszel neki... MAJD ÍRD MEG MI VOLT!!

2011. okt. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!