Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A komolytalan, felületes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komolytalan, felületes, talán éretlen lányokkal mi lesz hosszútávon, akik amúgy válogatnak, és "rendes" pasit akarnak maguknak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 20:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lenne jogunk a válogatáshoz,hogy rendes pasit szerezzünk?

Ha meg csalódás ér bennünket, az meg nem más gondja lesz, hanem a mienk..

A férfiak is válogatnak a nők között,még azok is akik csak kihasználják a nőket..

Nekünk, nőknek sincs semmi szükségünk egy olyan férfi mellé szegődni,akinek nem kellünk, vagy éppenséggel nekünk nem kell, mert olyan bunkó, öntelt, sikert sikerre halmozó,játszadozó típus..

Ha már van lehetőség választani, akkor én legalább nem egy érzéketlen ember mellett döntök,hanem egy olyan mellett, akivel kitartunk szűkösebb időkkor is egymás mellett és kölcsönösen imádjuk egymást,akiben bízok és legalább ugyan annyit kapok érzelmileg tőle,amennyit én is adok neki..Ja és persze nőként és nem kellékként tisztel engem,nem gázol át rajtam..

2011. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 napietus ***** válasza:
az ember megválogatja, milyen kocsit vesz, milyen házat vesz, milyen környékre költözik, milyen hivatást választ, milyen munkahelyre megy dolgozni, melyik orvoshoz, fodrászhoz jár, milyen sportot űz. a barátait, ismerőseit is megválogatja. miért pont élete párját, férjét, gyerekei apját ne lenne joga megválogatni? aztán vagy jó döntést hoz, vagy nem, de a választás joga mindenki kezében van. ahogy a férfiak is megválogatják, melyik nőnél próbálkoznak egyáltalán.
2011. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 21:32


Tévedsz 7 éve van barátnőm :) De bocsánat ha magadra vetted a "felületes" "éretlen" vagy a "válogatós" jelzőket a kérdésből, és kénytelen voltál beszólni miatta, én nem rád értettem ezt még akkor sem ha a mellékelt példából úgy látszodik, hogy szerinted is jogosan tettem volna.

2011. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lia99 ***** válasza:
Semmi.Egyedül 1 albérletben majd szépen leélik az életüket.
2011. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 napietus ***** válasza:

nem, Lia, és a többi, aki ilyen negatívan nyilatkozott. az természetes, hogy egy fiatal llány éretlen 18 évesen, mitől is lenne érett??? és épp ezért talán kissé felületes is. DE: a kislányok felnőnek. az lesz velük, ami velem lett: felnőnek, megkomolyodnak, felelősséget tanulnak, és megtalálják azt az embert, akihez hozzámennek, és gyerekeik születnek.


teljesen normális, ha egy fiatal lány "komolytalan, felületes, talán éretlen" válogatós meg legyen is, ne kösse az életét az első jöttmenthez.

2011. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
és ha valaki 25 évesen ilyen?
2011. júl. 30. 23:31
 17/17 napietus ***** válasza:

azt már egy kicsit infantilisnak tartom. nem tudott felnőni, talán sikertelen az élete, és a gyerekkorában él. nem fogadja el, hogy felnőtt.


de az, hogy válogat, minden életkorban normális. sőt, nagy baj, ha valaki nem válogat.

2011. júl. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!