Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a lányok a idösebb és a rossz fiukra buknak ezt nemértem?!

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Mert fiatal vagy,és balek.
2011. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Miért van az, hogy a fiúk leginkább a szolis, műkörmös , póthajas plázacicákat szeretik és nézik meg jobban?
2011. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ez nem igaz vagyis nálam nem szeretem a szépalaku nöket de a nagyon sminkeseket nem!
2011. júl. 29. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

mert ők izgalmasak... persze férjnek egyik lány sem ilyet akar :) de amíg fiatalok vagyunk és nem férjet keresünk, bizony jól esik az izgalom...


volt nekem biztonságos jófiú pasim is... egy hónap után már úgy éreztem, mintha 10 éves házasok lennénk...

2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon nagy általánosítás! Az idősebbeket általában azért, mert a lányok korábban érnek. Rossz fiúkat? Neem. pl: unokatesóm tizenhat éves, az egyik legrendesebb srác a világon! Nem iszik, nem bulizik. Most egy 18 éves barátnője van, akit pont ma fogok megismerni:)
2011. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
jó vannak kivétel lányok :)
2011. júl. 29. 12:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Genetikailag kodolt dolog.
2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért az idősebbekre, mert azok tapasztaltabbak, és jobban tisztelik őket, nőnek érezhetik mellettük magukat.. és a rosszfiúk sztem az izgalom miatt jönnek be inkább, ők érdekesebbek
2011. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én rosszfiú vagyok csak titkolom :DD


azok tudják csak akik közel állnak hozzám :S államtitkokat tudok és nem lehet fecsegnem :Ss


milyen kérdés ez ?

2011. júl. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a párom és köztem 9 év van. Én 17 ő 26 volt mikor összejöttünk. Én azért "kerestem" az idősebb pasik társaságát mert ők már érettebbek mint a 16-20 (tisztelet a kivételnek, biztos van olyan csak még nem találkoztam vele). Nem arra mennek hogy meghúzzák a csajt és ott hagyják, vagy fűvel-fával megcsalják, átbasszák és otthagyják...Anno volt nekem korombeli barátom is de mindnek csak arra kellettem vna...ha nem kapták meg rögtön dobtak...Sokan nem kapták meg!

A párommal lassan 4 éve vagyunk együtt és kiegyensúlyozott, jó kapcsolatunk van. Megértjük egymást, befejezzük a másik mondatát, szeretjük egymást s minden megvan ami egy normális kapcsolathoz kell.

De persze biztos van az idősebb korosztályban is olyan mint amit leírtam a 16-20-asra...


L21


ui: Ő az első ennyivel idősebb párom :) És marad is :)

2011. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!