Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl nagy ajándék egy nyaklánc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy ajándék egy nyaklánc 1 hét után?

Figyelt kérdés
1 hete összejöttem egy lánnyal és arra gondoltam veszek neki egy ilyen törött szíves nyakláncot aminek az egyik fele nála a másik nálam van? jő ötlet vagy mit vegyek neki? mivel nyűgözzem le?
2011. júl. 31. 00:58
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Én egy szál rózsát vinnék. :) Annak minden lány nagyon örül! Szíves nyakláncot szerintem majd csak később...ez nagyon korai! Ha már most ilyen ajándékot vennél neki, később egyre nagyobbat "kellene", hogy lenyűgözd. Kezd kicsivel! :)
2011. aug. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Lányka555 válasza:

egyet értek az előzőkkel. Én az exemtől 2. évfordulónkra kaptam ilyet. Nagyon örültem neki. Szerintem csodás ajándék..de még korai. Szerintem inkább valami személyesebbet adj neki. pl.: fonj egy karkötőt. Biztos annak is nagyon fog örülni. Ha meg nem... akkor nincs miről beszélni. És ha már félszíves nyakláncot veszel akkor szerintem ezüstöt... Az vissza fogottabb de mégsem bizsu.

Ha vársz egy kicsit jobban fog örülni.Mert már jobban kötődtök egymáshoz. (Én olyat kaptam amibe bele volt írva a nevünk. Az ő neve volt nálam az enyém meg az ő nyakában)

Sok sikert :)


16/L

2011. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem nagy ajándék, de én biztosan nem adnék ilyet 1 hét után. Engem eléggé megijesztene, ha egy pasitól ezt kapnám annyi idő után... A 6. hónapfordulónkra adtam törött szíves kulcstartót a barátomnak.
2011. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
egy hét után ez még sok haver, hiába áll a számlán lóvé ;)
2011. aug. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én annyira pénzes gyerek. Sajnos.. De azért kérdeztem mert mint már előbb leírtam ő utalt rá h mindig is ilyet szeretett volna....
2011. aug. 8. 00:10
 26/28 anonim válasza:
1 év komoly kapcsolat után az évfordulónkra semmit sem kaptam. A szülinapomra kaptam egy ezüst nyakláncot, 5 hónap után. 15/L
2011. aug. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 napietus ***** válasza:
azért akarja annyira, mert fel akar vágni, hogy van pasija. ne legyél ebben partner.
2011. aug. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Lányka555 válasza:
hány évesek vagytok? volt már köztetek komolyabb is?
2011. aug. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!