Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszem neki? Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Szerelmes belém? 14/L

Figyelt kérdés

:DEzt a kérdést már kitettem,csak nem igazán válaszolnak rá,és kérem,amiért még egyszer kitettem ne töröljék ki.Sóval a kérdés:

Tehát van egy 17 éves fiú,akibe szerelmes vagyok(nagyon-nagyon).Msn-en ha ráírok,mindig visszaír,mindig.És mindig olyan kedves és figyelmes.És úgy ír mintha érdekelné az ,hogy én mit csinálok...:)Tényleg érdekelné,vagy mindenkivel ilyen???Órákig el szoktunk beszélgetni,és mindig felhoz egy új témát,meg minden.Kérdezget,hogy mi a kedvenc állatom,színem,stb...:).Ha látjuk egymást mindig mosolyog rám.

Szerintetek érez irántam valamit? =) Köszönöm előre s a válaszokat!;)

Egy majdnem 15 éves lány.:)


2011. júl. 31. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
El ne csöppenj ;)
2011. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát mi ezt nem tudhatjuk,de az kiderült,hogy kedvel téged.
2011. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pf bárcsak több ilyen lány lenne mint te... aki nem elég pimasz/alfa annak már alapból kevesebb az esélye

f17

2011. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy rövid kérdés:csak Te szoktál neki írni vagy Ő is szokott?

2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én neki :) de ha írok neki ,mindig visszaír
2011. aug. 1. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!