Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan nagy tragédia,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy tragédia, hogy sokan itt (illetve neten) ismerkednek?

Figyelt kérdés

Kicsit unalmas már, hogy mindenkit le kell hurrogni azért mert itt ismerkedne lányokkal, fiúkkal. Mégis hol máshol lehetne? Buliban a legtöbb lány piás, máshova pedig nem járnak mert a facsebúk sokkal érdekesebb, így konkrétan a mi belvárosunk szinte teljesen üres már.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy itt sokkal egyszerűbb egy "nemet" mondani, és nem is annyira bántó a másiknak sem, hisz még nem is látta akitől azt hallja. Arról pedig ne is beszéljünk, hogy sokkal könnyebb itt megismerni a másikat.

A moderátorokat sem értem, hogy miért kell törölgetni a nem teljesen egyértelmű, ilyen irányú kérdéseket. Nagyon rossz üzletpolitika, hisz ha valaki itt talál boldogságra, azt megossza másokkal....Nekem már sikerült egyszer, sőt, valakiknek már gyereke is van, egy gyakoris kapcsolatból.


2011. júl. 31. 13:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem már három lány is összejött itt, pedig nem kifejezetten ismerkedni akartam... egyik sem lett tartós kapcsolat, csak szex mindhárommal és az egyikkel még pár hónapig "jártam".

Szerintem a netes ismerkedés sem sokban különbözik a való élettől, lehetsz akármilyen humoros, értelmes, ha emellett nem tudsz villantani egy kis pénzt, és nem nézel ki jól, nincs fellépésed, akkor az első személyes találkozás után úgyis megszakad a kapcsolat, mert a szerelmet, szexet a való életben kell megélni, nem a neten. Az csak arra jó, hogy egy hellyel több, ahol ismerkedhetsz.

2011. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

83%: Talán. :P Egyébként már elment. :D


Utolsó: Egyetértek, kivéve a pénzt, nekem sosem kellett eddig egy lány megszerzéséhez sem pénz, bár természetesen ez lányfüggő is. :)

2011. júl. 31. 16:48
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:


Keress egy neked tetsző csajt a neten, gyere vele össze, és csinálj egy képet rólatok, majd küldd el az összes hőbörgő saját magát önkielégítő haverodnak vagy ismerősödnek.


Nem tudom hány éves vagy, de engem nem érdekel a kívülállók véleménye.


2 éve akkori osztálytársaim kiröhögtek mert a számtech tanárom nyakán lógtam és ittam az információkat amit mondott. Most ők havi 100k-ért dolgoznak havi 180 órát, én 200-350kért havi 80at , itthonról. Úgy hogy aközben is pénzt keresek miközben alszom, illetve hétvégén úgy hogy a 48 órát a barátnőmmel töltöm (akit a neten ismertem meg)


Ha neked jó a neten való ismerkedés akkor ismerkedj ott, ki beszól küld el a f@szba, igazából senkinek semmi köze sincs hozzá hogy te mit és hol csinálsz.

2011. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jah , idővel megfordul az emberek értékrendje.

Iskola alatt: Aki tanul, máris stréber, és biztosan élete sincs. Nagyon gáz.

Amikor dolgozni kell, hirtelen az lesz a menő, aki a legtöbbet keresi. Tehát az, akit addig lenéztek.

2011. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jól mondjátok testvéreim! Felpontozás ment is, hozzáfűzni való ehhez nem lehet! :D Köszöntem!
2011. aug. 1. 23:30
 16/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom nektek, aki a suliban csicska volt az is marad. Nem akkor fogja valaki sokra vinni ha széttanulja a fejét. A talpraesettség a lényeg.Nekem is volt 6-7 ilyen kocka osztálytársam no buli no csajok. Az ilyen nem normális. Ezt fel kellene fogni. Jó tanulni kell, de meg kell tartani az aranyközéputat. Amellett az egyik válaszoló aki nagy vagány és 3 kilót keres havi 80 órában. :))))ja és van csaja. a netes csajok pont olyanok mint akik keresgélik őket. kockák. jó csajt te itt nem fogsz találni. és amellett hogy most bemagyarázza magának, hogy milyen f@sza gyerek h ő 3k-t keres, meg van csaja. attól még csíra vagy haver. ugyanolyan nyaligép vagy mint a suliban, és töketlen is. Nem akartam senkit megbántani. Természetesen mindenki azt teszi amit ő akar, nem személyeskedni akartam mert nem ismerem egyikőtöket sem, csak elmondtam a véleményem a dologról.
2012. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!