Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon Számít a külső, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Számít a külső, vagy csak én mesélem be magamnak, hogy a lányok azt nézik?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretek, de nem tudom eldönteni, hogy azért olyan bátortalan, mert nem jövök be a külsőm miatt, vagy csak bemesélem magamnak, hogy az számít neki nagy számban?
2011. júl. 31. 13:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nehéz beismerni, de a jó külső pont ugyanolyan előny és jó pont, mint a műveltség, az intelligencia, értelem stb.
2011. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az TÉNY, hogy a külső FONTOS!! De nem döntő!! Ahhoz, hogy el tudd dönteni, hogy akarsz-e vmit a másiktól, ahhoz édes kevés az, amit látsz a másikról/ból a ruhái, stílusa alatt...!! Amúgy honnan gondolod, hogy bejössz neki?? Szemeztetek? Beszéltetek már?? Az is lehet, hogy csak az idegenekkel "félős" (mint én :/ ), és társaságban teljesen másképp viselkedik, oldottabb, nagyszájúbb... Szal, előbb ismerd meg, kerülj közelebb hozzá, és ha már jóban vagytok, akkor többet tudsz már te is... :) hajráá ;) 16L
2011. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú ez a dolog, hogy a kinézet már a belsőddel egy magasságban van!
2011. júl. 31. 13:11
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon számít. Senki se akar egy számára nem tetsző testet magához közel engedni.
2011. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 skarma ***** válasza:

Több oka lehet annak, hogy egy lány bátortalan egy fiúval szemben. Szerintem nálunk a külső elég másodlagos dolog, de lehet hogy csak én vagyok így ezzel.

Milyen kapcsolatban vagy a lánnyal? Barátok vagytok, haverok, ismerősök vagy idegenek?

2011. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi, második! Mivel lány vagy, ezért valahogy jobban tudod mint én :) !
2011. júl. 31. 13:12
 7/18 A kérdező kommentje:
Eléggé jó barátok vagyunk, szerintem csak szégyellős :)!
2011. júl. 31. 13:13
 8/18 anonim ***** válasza:

Jó, majd jönnek olyan válaszok is, hogy normális embernek a belső jobban számít stb.


De gondolj bele, ha meglátsz egy vadidegen embert, aki bűnronda, nem mész oda megismerni. Az más, ha valakit már régebb óta ismersz, ismered a belső értékeit, és hajlandó vagy szemet hunyni afelett, hogy nem szép. De hiba lenne azt kijelenteni, hogy a külső nem számít. Ezt a ronda emberek mondják általában.

2011. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok bűnronda, szóval szerintem a külsőm miatt nem kell aggódnom, 160 centi vagy, 13/F és 43 kg, sztem eltudsz képzelni :) !
2011. júl. 31. 13:15
 10/18 A kérdező kommentje:
Bocsi 160 cm vagyok én :) xD
2011. júl. 31. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!