Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet/tuti h hülye kérdés és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet/tuti h hülye kérdés és ezt nem lehet szövegből "megtanulni" de mégis kíváncsi vagyok. Hogyan kell csókolni?

Figyelt kérdés
csütörtökön lesz a második randim.és hát furán hangzik de szóba jött a csók h ezen a randin..és még nem volt kapcsolatom, szóval nem is csókolóztam.
2009. ápr. 7. 19:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
sorry * csókolózni:P
2009. ápr. 7. 19:43
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez már itt kb az 20. kérdés.:D Miért nem keresel vissza??
2009. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
*a 20.kérdés
2009. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
kezd úgy mintha szájra puszi lenne... lehelj egy lágy puszit az ajkaira:) aztáán finoman a két ajkad közé veheted az ő alsó ajkát, puszild meg azt is...utána ha benne van a dologban, és tetszik neki, innentől magától indul az ajkak és nyelvek csatája, szerintem:D
2009. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Minden jön magától :)
2009. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszike s NORMÁLIS választ:)
2009. ápr. 7. 19:54
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minden jön magától... az én első csókom is szájrapuszi(k)ból "jött" :)
2009. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg butaság és tényleg nincs értelme.
2009. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj... itt annyira jó leírások voltak, hogy sokan estig alig bírták ki, míg a párjuk hazaért!

Van valami okod, hogy ne olvasd el ezeket???

2009. ápr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a lány és szereted,akkor nem lesz gondod.El kell képzelned,hogy most simogatod a száddal az ajkát.Közel hajolsz hozzá,szátok összeér...te lassan végighúzod a szádat az ajkán,ami egy gyengéd puszival zárul.

Ugyanezt a mozdulatot viszed véghez több irányból.Amikor ráérez ő is az ízére-és nem pofonnal zárult a dolog:)-akkor magadhoz ölelve,az arcát-nyakát simogatva tovább fokozhatod a dolgot,a nyelvedről meg nem is beszélve.De azt csak ha összejöttetek rendesen,mert még 22 éves korban sem megy mindenkinek sajnos:D

Szereted ezt a lányt,gyengéden közelíts felé és maradandó élmény lesz,hidd el!

2009. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!