Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, tényleg nem kell foglalkozni azzal, hogy megnéztek a barátnőtöknél jobb nőket is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnézni és megcsalni két különböző dolog, de a megcsalás kezdődhet megnézéssel. Minden pasi megnézi a jó nőket, esetleg csak akkor nem, ha annyira szerelmes, hogy más nőre rá sem néz. De ez max az első 3 nap... :D
2011. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem jó nőnek mondanak,a párom mégis nézelődik néha.

Szar dolog de ez van:S Én is megnézem ilyenkor a pasikat:D

2011. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
most akkor mi történik, ha megnézünk egy-két nőt?! attól még nem csaltunk meg, hogy megnéztük...
2011. júl. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tulajdonképpen kikerülhetetlen! Mivel nem csukott szemmel járok, ezért valami nő ígyisúgyis beleesik a látószögembe, és azalatt a 0,866 másodperc alatt óhatatlanul eldöntöm magamban, hogy szép-e, vagy sem. Esetleg még szentelek rá 2,51 másodperc figyelmet, aztán tovább nézelődök. Házakra, autókra, tötyörgő nyanyákra, akiket nem kéne fölrúgni, akármennyire is szeretném. És miután eldöntöttem egy random járókelőről, hogy szép-e vagy sem, 5 másodperc múlva már egyáltalán nem emlékszem rá! Az élet megy tovább...
2011. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az meg, hogy jobb... nos, a barátnőmnél nincs jobb (: Az ilyen másodperces lakosságvizsgálatok kimutatták. Pláne, hogy a barátnőm nem csak külsőből áll, a járókelők viszont igen (hisz nem ismerem egyiket sem), így ők alapból esélytelenül indulnak.
2011. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem találtam jobb nőt a barátnőmnél,ezért már nem is nézelődök,mert felesleges! :)
2011. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ó majd ki fogom szúrni mindkét szememet, ha kimegyek az utcára, hogy jól érezzétek magatokat. Jó lesz?
2011. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

63%

igen nagyon boldoggá tennél. :D

2011. júl. 10. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!