Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki tetszik de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki tetszik de nem bízik bennem, hogy tudnám elérni hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogyan szedjem fel.Nem olyan rég óta ismerem és még nem is nyílt meg nekem igazán, de nem csak nekem senkinek sem.Senkiben sem bízik meg csak a barátnőiben mert utóbbi barátja nagyon megbántotta, hogy tudnám elérni hogy bízzon bennem?Azt hiszi mindenki meg akarja bántani.
2011. júl. 31. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
rúgd pofon 2x aztán ért a szóból.
2011. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

énis ebben a cipőben járok..

te el tudtad már hívni sétálni vagy valamerre?

2011. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hívd el fagyizni mondjuk... kicsit beszélgessetek.Hozz fel témákat, aztán majd ő is bele lendül és kicsit meg fog nyílni.(Nem mondom hogy ez elsőre menni fog... de előbb utóbb megnyílik.) Próbálj sokat találkozni vele, de ne tapadj rá!
2011. júl. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
finoman közelítsd meg őt.. néha beszélgessetek, amiben megdicséred a ruháját, mosolyát stb.. (persze ha tényleg így gondolod..) és lassan hívd el sétálni, egy fagyira és lassan térj rá a lényegre, nehogy elijeszd
2011. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben... sokat beszélj vele először msn , facebook.. aztán ha már kezd jobban bízni benned tudtok menni sétálgatni meg stb. De csak akkor kezdj bele hogyha fontos neked mert nem egy rövidtávú dolog elérni azt , hogy eljuss már odáig hogy sétálgattok. :) Legalábbis nekem nem volt túl egyszerű. 17F
2011. júl. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban! Viccen kívül, a vonzó külső mindig el tudja venni a lányok eszét, még akkor is, ha ezzel már ezerszer megszívták. Az is lehet, h alapból csak kamu duma h nem bízik benned, és egyszerűen csúnyának tart.
2011. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!