Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány aki tetszik de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány aki tetszik de nem bízik bennem, hogy tudnám elérni hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki nagyon tetszik de nem tudom hogyan szedjem fel.Nem olyan rég óta ismerem és még nem is nyílt meg nekem igazán. Barátnőivel szokott mindíg lenni, beszélgetni.

Úgy érzem szimpatikusak vagyunk egymásnak. Próbáltam már elhívni sétálni, de nem jött valami miatt.

Hogy lehetne hogy bízzon bennem, hogy eljöjjön, vagy mit csináljak?


2011. aug. 1. 00:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
15/F vvok am
2011. aug. 1. 00:18
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a lány csak szégyenlős. Hívogasd csak, ismerkedj vele, bezséljetek sokat msn-en. Ha tetszel neki előbb-utóbb úgyis beadja a derekát :)
2011. aug. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szia

beszélgessetek, hivd el megint sétálni !! és ha mondjuk 3 alkalommal is közbe jön valami, ami miatt nem tud eljönni akkor hagyd , mert akkor nem tetszel neki :)

és hajrá !!

2011. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Idő. és addig is törődés és figyelem.
2011. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nemkell ehez bizalom csak még probáld elhivni sétálni,fagyizni ha még többször is elutasít akkor haggyad.

de ne nyomulj rá nagyon.

2011. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nehéz :S Valahogy lassan próbálj közeledni vagy a barátnőivel együtt hívd el először sétálni!
2011. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" nem tudom hogyan szedjem fel "

tudod srác a k*rvákat szokták felszedni.

de azért sok sikert.

2011. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
eddig 2-3x próbáltam de nem jött. akkor még 3 és ha nem jön hagyjam .. .?
2011. aug. 1. 01:01
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne fuss olyan szekér után ami nem vessz fel, állj tovább
2011. aug. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Big Boss ***** válasza:

ehet terhes és azért nem megy

am a felszedős dolgot jegyezd meg am

2011. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!