Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez jó terv egy randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó terv egy randira? Nagyon nem szeretném elrontani

Figyelt kérdés
Igazából semmi különös, csak gondoltam azért megkérdezem...szóval betennék egy jó filmet, vigjáték de azért ilyen megható is legyen...közben fagyiznánk, tejszinhab és minden :) Ezen az estén dől majd el, h össze-e jövünk... köszi a válaszokat, egyébként tippeket is adhattok :) Amugy 18 éves a lány, én meg eddig nem voltam a romantika hive, szoval ez uj terep nekem, de vele semmit nem szeretnék elrontani...szoval segitsetek :)
2011. aug. 3. 22:52
1 2
 11/12 Big Boss ***** válasza:
negyed éjfélkor honnan szedje sok virágot? xd
2011. aug. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ne vidd fel magadhoz filmezni max késő délután! vacsi séta vmi csendes szép helyen! azt a simogatós segges akármit meg felejtsd el azt nem szeretik ha ilyet csinálsz a legelején! nevessetek sokat de ne nyomulj túlságosan mert az feszélyezni fogja!
2011. aug. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!