Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitívat teszteltem, aminek...

Pozitívat teszteltem, aminek nagyon örülök. Csak az a baj, hogy novemberben volt egy 8 hetes vetélésem. Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből és pozitívan álljak a dologhoz? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Rossz a pajzsmirigyem, mint utóbb kiderült. Mióta megvan a pozitív teszt egyre jobban aggódok, hogy minden rendben lesz e. A wc-re járogatok, ha kell, ha nem és attól rettegek, hogy valami baj lesz , vagy megjön. Normális ez vajon?
2009. ápr. 11. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj!!Teljesen veled együtt érzek.Nekem tavaly nyáron volt missed ab.Pajzsmirigy alul termelésem van.Ha rendben van a TSH szinted akkor nem lesz gond.De emiatt minél hamarabb keresd fel az endokrinológust,hogy friss vérképed legyen.És hogy ha kell módosítsanak a gyógyszeradagodon.Az aggódás sajnos állandó de azért ne vidd túlzásba.Én arra gondoltam,hogy 2x nem történhet meg velem ugyanaz.Én már a kezdek kezdetek óta beszéltem a picimhez,hogy most jó erősen kapaszkodjon belém és akkor együtt sikerülni fog.A neten sok mindent elolvasok a terhességről, de ha negatív dolgok látok rögtön tovább kattintok,hiszen erre nincs szüksége senkinek.Gondolkoztam neveken,babakocsikat és egyéb gyerekholmikat nézegetek és ez segít.Ha idegeskedsz tudod az a picinek sem jó.Tudom nehéz végigcsinálni de a születendő gyermek miatt muszáj összeszedettnek lenni.Ha nekem sikerült eljutnom a 22. hétig akkor neked is menni fog!!!Boldog,gondtalan,örömteli babavárást kívánok!!!!

2009. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén zenész! Teljes mértékben igaza van előttem szólónak. Én is rettegtem végig, és még sokszor ma sem hiszem el, hogy van egy picikém. (hétfőn lesz 8 hós). És neked, nektek is lesz. Egy év múlva már majdnem akkorák lesztek mint mi! Kitartást! És nyugodt egészséges babavárást! Ne stresszelj ez a legfontosabb!
2009. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és ne járj annyit wc-re :), mert magadba beszéled a "hülyeséget". Úgy menj be, hogy max:terhességi folyásod lehet :), és az tök jó, mert ugye akkor a babóca tuti ott van! (utolsó voltam)
2009. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!