Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi a baj egy rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a baj egy rocker csajjal? (épp most velem. )

Figyelt kérdés
Hát rocker vagyok, de már nem volt szép hosszan a hajam így le kellett vágni(épp visszafelé nő, kb 6 hónap és hosszú lesz, de addig is..)így perpill rövid hajam van. Alacsony vagyok, viszont vékony és elméletileg jó alakom van.. (szokták mondani de nem hiszek nekik muhahaha xD)Alap a szakadt farmer, tornacsuka(télen bakancs), fekete cuccok, bár néha beújítok valami színeset és az úgy vicces a feketék mellett. Lánc a gatyámon, sok karkötő, fekete szemfestés stb. Megyek az utcán és komolyan mondom, hogy szinte kinéznek a világból az emberek...(nem vagyok paranoiás -__-)Ha srácok jönnek szembe úgy néznek be*ok... nem olyan jóindulatúan na... >< a plázacicák egyenest kiutálnak a világból(mondjuk ez most itt mellékes) szóval drága hímnemű embertársaim elárulnátok, hogy mi a baj a rockercsajokkal, illetve, hogy csak és kizárólag a külsőt nézitek és az "emberre" nem is vagytok már kíváncsiak??
2011. aug. 4. 20:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Meg az is igaz, hogy akik túlzásba esnek, lehetnem ijesztőek egyeseknek...pl az ilyen gót cuccok (pl fűző) nekem bejönnek bulikon vagy koncerteken, de mikor az utcán látok valakit ilyenbe császkálni....hát én is megnézem. És aki nem ismeri a stílust annak szokatlan. Meg tény, hogy néha a rocker csajok eléggé fiús természetűek. El kell fogadni...ez nem mindenkinek jön be (tisztelet a kivételnek)


Plusz aki már kicsit eltér az átlagtól, az már nagyobb kihívást jelent a pasiknak. Vegyük például a rövid hajúakat. (én is az vagyok amúgy XD) Amikor egy buliba a sok szőke hosszú hajú csaj mellé bemegyek mint egyetlen vörös rövid, a fiúk rögtön kiszúrnak maguknak, de közeledni már nem mindegyik mer. :)

2011. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a rockerekkel,sőt sok haverom rocker,meg van pár rocker csaj is,akit ismerek,hamarabb megtalálom velük a közös hangot,mint a plázacicákkal.
2011. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
:PPöö.. hát tény hogy néha napján elég fiús vagyok, a közeg amiben a megértést próbálom megtalálni(vajon hova bújhatott*-*) az egy városnyi, szóval nem igazán tudok semerre menni... és az elítélt plázacicákhoz annyi, hogy nem gyűlölöm őket, csak ha okom van rá, olyasvalakik is lehetnek jófejek akik nem pont olyanok mint én (ellentétek néha jól kijönnek, pl van tchno függő bnőm is szval ezzel nincs gáz)... amúgy igen, ez egy életérzés, és nem azért öltözködöm úgy mert "júj de cukcsii"xDD, hanem mert ebben érzem jól magam,hozzámnőtt :)) igazán csak az a bajom, hogy a pasik ott panaszkodnak, hogy nincsenek normális csajok, holott lehet hogy vannak, csak lusták megismerni bárkit aki egy kicsit is más... :/
2011. aug. 4. 21:01
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem pont a "rocker" az ideálom, csak az a baj hogy ilyenből nagyon kevés van...
2011. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
semmi probléma nincs velük egy bizonyos hatáig, inkább választok egy stílusomhoz közelállót mint egy techno droid vagy plázapcs csajt XD, és sz*rd le mit gondolnak rólad random emberek
2011. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%

talan azert mert egy rocker nem nem noies...

es egy pasinak csinos no kell nem egy feketebe oltozott osember.. neharagudj.. de kinek mi.

2011. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Amúgy azt tudod hogy a rockerségnek is vannak fokozatai??

Ha ilyen full rocker arc vagy akkor rocker srácokon kívül ne nagyon áradozz más pasikról!!/persze vannak attólmég/

Konklúzió:lehetsz rocker,csak kicsit visszafogottabban pl:sima kockás ing karkötővel vagy lánccal,de nem full fekete fiús ruhákban!!

2011. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak fokozatai.. sztem én úgy a középúton vagyok... nem szeretek csak feketébe öltözni, mert azzal már közelítenék az emokhoz, és nem is vagyok depressziós. amúgy meg szeretem a nőies cuccokat is, pl. kivágásos felsőket(nadecsak mértékkel uraim:D), szoknyát is stb. szval nem vagyok annyira fiús csak rosszabb napjaimon lusta vagyok felöltözni, szval hangulatfüggő hatás xDD am köszi mindenkinek:))
2011. aug. 5. 17:18
 19/29 anonim ***** válasza:
A rocker csajok jók, aranyosak. Jól is néznek ki. Nem értem mi itt a gond...
2011. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
az hogy sookan nem úgy gondolják, mint te :)
2011. aug. 5. 21:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!