Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi a baj egy rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a baj egy rocker csajjal? (épp most velem. )

Figyelt kérdés
Hát rocker vagyok, de már nem volt szép hosszan a hajam így le kellett vágni(épp visszafelé nő, kb 6 hónap és hosszú lesz, de addig is..)így perpill rövid hajam van. Alacsony vagyok, viszont vékony és elméletileg jó alakom van.. (szokták mondani de nem hiszek nekik muhahaha xD)Alap a szakadt farmer, tornacsuka(télen bakancs), fekete cuccok, bár néha beújítok valami színeset és az úgy vicces a feketék mellett. Lánc a gatyámon, sok karkötő, fekete szemfestés stb. Megyek az utcán és komolyan mondom, hogy szinte kinéznek a világból az emberek...(nem vagyok paranoiás -__-)Ha srácok jönnek szembe úgy néznek be*ok... nem olyan jóindulatúan na... >< a plázacicák egyenest kiutálnak a világból(mondjuk ez most itt mellékes) szóval drága hímnemű embertársaim elárulnátok, hogy mi a baj a rockercsajokkal, illetve, hogy csak és kizárólag a külsőt nézitek és az "emberre" nem is vagytok már kíváncsiak??
2011. aug. 4. 20:31
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
[link] am itt a fejem :S(jahm és közlöm van szemöldököm normálisan csak szar volt a fény x"D)
2011. aug. 5. 21:15
 22/29 anonim ***** válasza:

18:03 vagyok


Tudtam, hogy jól nézel ki és nagyon aranyos vagy, kislány. ;) Bár az tény, hogy a hosszú haj a jó. Jó lenne csak úgy az utcán összefutni veled... Ki tudja mi sülne ki belőle. :D


Addig is amíg nő a hajad, hallgass egy kis jó zenét. :)

http://www.youtube.com/watch?v=BNUEhLavV2k


18/F

2011. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki :D És hajrá rövid hajú csajok (nekem még ennél is rövidebb) Fogjunk össze, és sz.rjuk le a többieket. MI vagányak vagyunk :D
2011. aug. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
köszönöm, és igen.. ROCK 'N' ROLL!! xD
2011. aug. 6. 11:01
 25/29 anonim ***** válasza:

23:28 vagyok


Ne legyen félreértés. Rövid haj is jó (nem véletlenül írtam, hogy jól néz ki a kérdező), de a hosszú haj általában jobb. (Ja, és mit gondolsz az ötletről, kérdező?) :-]

2011. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
xD nincs félreértés. hát nem hangzik rosszul csak nem tudok rólad semmit írj egy emailt vagy valamit :D :P
2011. aug. 6. 12:25
 27/29 anonim ***** válasza:
Rendben, küldtem neked privát e-mailt kérdező. :) Megkaptad?
2011. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
megmeg:D
2011. aug. 7. 15:33
 29/29 anonim ***** válasza:
Lehet h törölted a kérdést , de azért leírom. Én még csak 13 éves vagyok, de oda vagyok a rockért! Kövezzenek meg, de úgy is öltözködöm. Senkiért és semmiért nem mondanálék le a fekete ruhákró és a szegecsekről. Már én is tapasztaltam nem egyszer h kinéznek a világból. De azért nem vagok annyira fekete mint a halál. (Habár néha igen :) ) De nemérdekel semmi és senki. Lesz.rom ha b.szogatnak miatta. Már medszoktam...
2012. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!