Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes volna leszólítani (vagy megszólítani, nézőpont kérdése) egy helyes, csinos, nagyon szép szórólaposztogató lányt?

Figyelt kérdés
Az egyik vidéki bevásárlóközpontban annyira helyes szórólaposztogató lányt láttam ma, hogy többször is kértem az általa adott lapokból... :D De ennél többet nem tettem vagy mondtam, nem vagyok az a leszólítgatós típus, no meg túlságosan nagy sikerem sincs a lányoknál... De ettől a lánytól olyan jó lenne randit kérni! Ti mit mondanátok erre a szitura? :)
2011. aug. 6. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Minden második pasi leszólítja...


Tudod hogy unhatja már ezt a lány? :DDDddd

2011. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Előttem lévő ötlete is nagyon jó! Amúgy ne dőlj be ennek a szövegnek, hogy csak a kinézet számít! Nálam pl. nem. Volt már olyan, hogy valaki kinézetre nem fogott meg, de gondoltam adok neki egy esélyt és elmentem vele egy randira. És nagyon nem bántam meg, mert a személyisége nagyon megfogott! Nem minden csaj megy csak a kinézetre!

17/L

2011. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%
szerintem vegyél neki egy tálca laskagombát, azt nagyon szeretik a csajok meg a vattacukorárt is odavannak
2011. aug. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további tippeket!

Igazából a le- vagy megszólítás sose volt az én műfajom (tekintettel arra, hogy ehhez nem a legideálisabb külső adottságokkal bírok, s valamelyest gátlásos is vagyok), de lehet hogy épp ideje lesz ezen túltenni magam! :D

2011. aug. 6. 13:54
 15/26 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos minden lánynak a külső számít, bármit is mondanak. Láttál már valaha ronda srácot bnővel?
2011. aug. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
13.56: Sajnos attól tartok, nem kis igazság van abban, amit írsz :(
2011. aug. 6. 13:58
 17/26 anonim ***** válasza:
77%

Tavaly én is szórólapoztam a campona-ban.

Úgy éreztem magam,mint a piacon.5 percenként jött egy pasi,hogy felajánlja nekem a "szolgáltatásait".

Na ebből a mustrából egy életre elegem lett...

2011. aug. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Láttál már valaha ronda srácot bnővel?"

Többet is, mint kellett volna:D

2011. aug. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
13.59: De azért akadt köztük valaki, aki rokonszenves volt?
2011. aug. 6. 14:02
 20/26 anonim ***** válasza:

Akadt,igen..amig el nem mondtam neki hogy van barátom.

Így lett egy aranyos pasiból köszönés nélkül otthagyó sértődött kan..

2011. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!